Uczniowie spod Ostrowa na kwarantannie

Koronawirus dotarł do jednej ze szkół spod Ostrowa Wielkopolskiego i zaowocował nałożeniem kwarantanny na 60 dzieci i 3 izolacje.

19 października wyszedł pozytywny wynik testu u jednego z nauczycieli. Wkrótce kolejne dwie osoby otrzymały dodatnie wyniki. Sprawa dotyczy osób ze Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim.

POLECANE NEWSY

75 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Antynarkorodowiec
11 miesięcy temu

Masz rację, Grzesiu, ja pożyję.

Aleosochozi?
11 miesięcy temu

Przecież żyjemy w kraju, w którym kto nie chce, to się nie szczepi, nikt nikogo nie może zmusić, nie ma żadnych przywilejów dla zaszczepionych, więc o co kaman?? O co ta antyszczepionkowcy walka? To tylko szukanie antencji

Do Antynacjonalista
11 miesięcy temu

1.000 trupów, covidiota, antynacjonalista czy jak ci tam. Jednak jesteś nawiedzony i zmanipulowany, dyskusje z kimś takim jak ty to rozmowa chu… z butem. Nic do ciebie nie dociera – Twój problem, żyj sobie w swoim światku pandemii, pełnych szpitali i szczepionek z du… wytrzasnietych, czas pokaże kto miał rację, tylko że w przypadku tego placebo może to potrwać. Pożyjemy, zobaczymy. Narka, foliarzu.

Antynarodowiec
11 miesięcy temu

ONS to najbardziej oficjalne, niezależne biuro statystyczne Zjednoczonego Królestwa. Jeśli to podważasz, to nic do ciebie nie trafi. To nie stoi w równiści z historyjkami na YT. Czary mary Kaszpirowski, BabaVanga, Edyta Górniak, jakiś influencer i homeopata, doktor z Białegistoku, zawieszony w prawach do wykonywania zawodu, jakaś niedorozwinięta baba z zepsutym sprzęgłem, jakiś Mirek ganiający z telefonem po szpitalach, baca you tuber, zmywak- kierowca ciężarówki. Wybierz swojego wojownika 🥸. Ja wybiorę autorytety i matematykę, a w szczególności logikę. I tu się, Grzesiu, rozminiemy. 🙀

I tak, tak – masz rację, sypnęło liczbami, więc czas już zwijać twój internetowy stragan z zabobonami.
Tak na twoją obronę, to rzeczywiście tym debilom z pisu: Dudzie, Kaczyńskiemu, Ziobrze, Kurskiemu też bym nie ufał, tylko pamiętaj, oni są za głupi na konspiracje, to dno, im bym piwa w pubie nie dał potrzymać, oni nie robią w konia narodu, to prostaki niezdolne do zorganizowania czegokolwiek, co ma ręce i nogi. Tu akurat jesteśmy (choć z innych powodów) po tej samej stronie.

Do Antynacjonalista
11 miesięcy temu

Nie pisze się 1.000 trupów tylko ofiar lub zmarłych, o źródłach też nie wspomnę bo tak samo wyszukujesz je w necie, tak jak zresztą wszyscy, kwestia tylko poglądów kto w co wierzy i pod jakim kątem się rozgląda. Na tym demagogię bym zakończył, do zobaczenia na wiosnę przy 5 fali i tak bez końca przy twojej wierze.

Czarek300
11 miesięcy temu

A ja mam oytanko do brylującego tu antyszczepionkowca. Mówicie, że ta szczepionka to eksperyment, fejk, bo „normalne szczepionki” nie powstają „tak szybko”. Ok? Taką macie tezę, prawda?
Pytanie brzmi: skoro ktoś się natrudził, żeby wytworzyč fałszywą pandemię i zarobić kase na szczepionkach, dlaczego trudziłby się ze stworzeniem nowej „szczepionki” przeciwko tylko tej chorobie, skoro wystarczyłoby powiedzieć, że jakakolwiek szczepionka na inną chorobę działa też na covid, żeby „zmusić” miliony ludzi do jej zakupu i przyjęcia. Wystarczyłoby gdybyBill Gates włożył mikroczipy do istniejących już preparatów i by poszło w świat. Dlaczego ten, co niby wymyślił pandemię, musiałby się trudzić z wywalaniem kasy na wyprodukowanie czegoś nowego, skoro za darmo miałby już gotową szczepionkę.
Mówicie, że covid to taka grypa. Są szczepionki na grypę, dlaczego ich nie użyć? A jeśli nie ich, to są też inne szczepionki, no na zapalenie płuc, która zawsze kosztowała kilkaset zł.
Wyjaśnij to, znawco, o, najinteligentniejsza osobo, która myśli samodzielnie, ale takich pytań nie zada.

Antynarodowiec
11 miesięcy temu

Łap najnowsze dane z UK, nieszczepie z youtuba
dane potwierdzone między 2 stycznia – 24 wrzesnia 2021.

Ryzyko śmierci osoby niezaszczepionej jest 32 razy większe, niż zaszczepionej.
na każde 1000 trupów z powodu covid 845 to osoby niezaszczepione, a 26 z nich to zaszczepieni dwoma dawkami.

źródło:
Office of National Statistics:
ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/birthsdeathsandmarriages/deaths/bulletins/deathsinvolvingcovid19byvaccinationstatusengland/deathsoccurringbetween2januaryand24september2021

Pani W
11 miesięcy temu

Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Anty pisior
11 miesięcy temu

Kiedy w kraju szerzy się tz legalne łamanie prawa, swobód obywatelskich, Konstytucji przez ugrupowanie antypolskie zwane PiS. Prowadzi to do dyktatury, która pod plaszczykiem tz dobrych dla obywateli celów lansuje swoje zapędy dyktatorskie. Dzieci, młodzież są najlepszym materiałem propagandowym dla realizacji dyktatury.
Dlaczego zwolennicy przestępców rządowych nie burzą się gdy gospodarka tonie. Inflacja pochłania wszystko, nie ustajacy wzrost podatków rośnie. Tylko widzą Corone 19. Żałośni zwolennicy pisiorow jesteście.

Akysz
11 miesięcy temu

Cały ten ruch antyszczepionkowcy ma znamiona sekty.
Cechy sekty

Właściwości sekt podaje wielu autorów. Charakterystyka jaką zaproponował Gustav Mensching jest jedną z najbardziej przystępnych:

-charyzmatyczne kierownictwo – w imieniu bóstwa, odwołuje się do jego autorytetu – tu mamy kaznodziei z filmików z internetu.

-radykalna postawa członków sekty wobec świata i uznawanych wartości, często jednak sprowadza się to do fanatyzmu

Last edited 11 miesięcy temu by Akysz
75
0
Napisz co o tym sądziszx