Ponad 300 uczniów na kwarantannie

Kolejny nauczyciel z dodatnim wynikiem na obecność koronawirusa i kontrowersyjna decyzja drugiego dyrektora Sanepidu w regionie. Pleszewski Sanepid postanowił objąć kwarantanną ponad 300 uczniów z powodu zakażonego nauczyciela.

 

Niedawno informowaliśmy o kwarantannie w powiecie krotoszyńskim, a dziś w powiecie pleszewski podjęto decyzję o objęciu kwarantanną uczniów z aż 14 klas.

Sytuacja dotyczy nauczyciela Zespołu Szkół Podstawowych nr 3 w Pleszewie u którego wykryto koronawirusa. Uczniowie będzie teraz uczyć się w trybie zdalnym lub hybrydowym.

Sytuacja może budzić wątpliwości w sytuacji gdy wszyscy zainteresowani zaszczepili się przeciwko Covid-19. Kogo zatem ma chronić tak radykalną decyzja? Przeczy to idei powrotu do normalności i uzyskaniu sporej odporności stadnej poprzez szczepienia i przechorowania.

CZYTAJ  Niepełnosprawny 13-latek wyciągnięty z zimnej wody

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Przedstaw się
1 rok temu

Złapali przeziębienie i idą se do domciu. A my będziemy im płacić. Państwową szkołę wielki czas rozpieprzyć w cholerę! Stado pasibrzuchów. 3 klasy obowiązku – czytanie pisanie rachowanie, a potem jak kto chce to prywatna płatna. Skończyło by się pierdzenie w gacie.

js
1 rok temu

Najważniejsze, że osiąnięty został stały cel prezesa. Kolejny raz społeczeństwo zostało podzielone. Kolejna płaszczyzna podziału zadziałała. Ludzie się kłócą, a my kosimy kasę i nikt nam nie przeszkodzi bo się nie dogadają na żaden temat. A gdzie przepadł pełnomocnik do COVIDu. Ani razu nie wypowiedział się na temat niby narastającej czwartej fali.

Mmm
1 rok temu

Autor tekstu chyba nie jest na bieżąco z aktualnymi informacjami nt wirusa. A przecież tyle się mówi że szczepionki chronią tylko przed hospitalizacją i to nawet nie w 100%. Ale przenosić wirusa lub chorować z lekkimi objawami może każdy

Do "Ha"
1 rok temu

Szczepionki nie są „po nic” tylko są po to aby je wyprodukować i sprzedać. To jest najwiekszy przekręt handlowy finansjery a co za tym idzie rozpoczęcie ucisku ludności poprzez wciskanie co jakiś czas dyrdymałów o tym jaka akurat kategoria wiekowa musi przyjmować preparaty, które akurat trzeba przetestować na ludziach,ponieważ niedawno Unia uchwaliła iż nie wolno leków testować na zwierzętach. Przetestują je w takim razie na waszych dzieciakach.A Wy na to wyrazicie zgodę barany,bo brak wam odwagi nawet do tego aby ochronić wasze dzieci przed finansjerą która dobrze się Wami bawi od ppnad półtora roku.

Do Krystian
1 rok temu

Przeczytaj jełopie jeszcze raz co napisałaś. „Najinteligentniejszy gatunek ludzki”, co to jest? A 1.000 zgonów będzie, owszem ale z powodu nieudzielenia pomocy przy innych chorobach bo tylko srovid się liczy. Gdzie dane o grypie? Przestała istnieć? Nie, testy po prostu tych chorób nie rozróżniają, zresztą covid to też grypa tylko atakująca płuca, pisał o tym już prof. Jabłoński w 1971 roku tak że nie wyskakuj koleś z tą inteligencją bo się ośmieszasz.

Do rodzic
1 rok temu

Mało wiesz rodzicu.

Do olaf
1 rok temu

Bo to grupa 8 mln odbiorców towaru tj. Szczepionki, więc spory rybek zbytu. W pl szczepią już „testowo” któryś miesiąc dzieci 1-12 lat. Kwestia miesiąca może 2 i będą kropić oficjalnie. Dlatego taka nagonka ostra. Zwykła reklama towaru przez chandksrza i tyle.

Olaf
1 rok temu

Zauważcie iż ostatnio wałkowany jest temat tylko dzieciaków. Kwarantanna w szkole…zakażenia w szkole…covid w szkole.Dlaczego? Ano dlatego ze trzeba sprzedać towar zwany szczepionką dla dzieci poniżej 12 -tego roku życia

Last edited 1 rok temu by Olaf
GENIA
1 rok temu

Nie wierzę to że te 300 osób jest zaszczepiona

rodzic
1 rok temu

Wszyscy się zaszczepili? Wątpię. Wielu, którzy mogą nie szczepili się, a dzieci poniżej 12 roku nie mogą się szczepić

20
0
Napisz co o tym sądziszx