Zaginiony od 1,5 miesiąca ostrowianin odnalazł się

Powracamy do głośnych poszukiwań 39-letniego ostrowianina, który 13 września wyszedł z domu i przestał kontaktować się z rodziną. Historia była tym bardziej dziwna, ponieważ do tamtego czasu mężczyzna prowadził ustabilizowany tryb życia. Miał dobrą pracę i był opiekuńczym ojcem.

Zrozpaczeni bliscy prosili o nagłośnienie akcji poszukiwawczej. Mężczyzna, według nieoficjalnych relacji, miał być później widziany m.in. w Mielnie, a ktoś inny twierdził, że spotkał go w Krakowie. Mówiło się także o jego problemach na tle finansowym. W ostatnim czasie został rozpoznany na naszym terenie. Poinformowano rodzinę o miejscu pobytu i zabrano go do domu.

CZYTAJ  Będzie moc atrakcji na festynie kolejowym

44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daro
1 rok temu

No troche slabo bo jak był poszukiwany to zona ludzi prosiła zeby go szukali a teraz jak sie znalazł to pies psa osrał, ani dziekuję, ani ze mąż sie znalazł cały i zdrowy itd. Może przemysli sprawę i to naprawi chodziaz małe dziękuję

Łukasz
1 rok temu

Idiota jest z tego mussa wygląda jak debil ciota z twarzy miekim dyskiem robiony guma i wąskie drzwi

Człowiek
1 rok temu

Wam jest go żal? Co rodzina przeżywała myśląc Bóg wie co się z nim stało.. Jaki im los zgotował on sam najbliższym, żona do głowy dostawała dzieci zapłakane a on miał kaprys se zniknąć bo miał długi i hazard .. Życie to nie bajka, ciężko jest lekko życ ale jednak trzeba, zwykły tchórz i frajer. Ile ludzi było zaangażowanych w poszukiwania, jakie to koszty i stres. Niech idzie do specjalisty i tyle jak ma problem a nie znika..

Mateusz Nawrotny
1 rok temu

Ty . Bezdomny możesz mu oddać wszystkie oszczędności swoje . Ja natomiast apeluje do wszystkich nie wpłacać żadnych pieniędzy bo to wielka ściema . Tu zbierają bo dla poszkodowanych a w następstwie gość bierze kasę i jedzie sobie na wycieczkę . Nie stanowcze nie . Nie potrafi zapanować jeden z drugim to nie ma . Do opieki tam poradzą gdzie się udać na leczenie .

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Mateusz Nawrotny
Bezdomny z Beverly Hills
1 rok temu

No może będę oryginalny ale skoro mój kolega z harcerskiej…bardzo fajny człowiek, kolega, bardzo opiekuńczy tata i wzorowy mąż…. miał ciężkie chwile spowodowane „,chorobą , skłonnością, ” to dlaczego nie zorganizować zbiórki aby pomóc Bartkowi albo jego rodzinie????
Ja jestem pierwszy, który wpłaci 1000zł dla Bartka i jego rodziny.
Nie można przekreślać człowieka.
Gosciowi posypało się życie, ale nie wszystko stracone. Kase trzeba oddać. Żonę i dzieci przeprosić… Życie zawsze można rozpocząć od nowa….. NIGDY NIE WOLNO PRZEKREŚLAĆ LUDZI!!!!

Gosc
1 rok temu

Ma dla kogo żyć 👍a Wy ocenianie ,wy nigdy nie popełniacie błędów 👏niektórzy oszukują ,zdradzają , piją.Ale świeci ,tylko dobić leżącego umiecie i tyle w temacie.Nikogo nie zabił,a błędy popełnia każdy.

Wlkp
1 rok temu

kto jest bez winy niech pierwszy…… Powiedział Jezus

Gosc
1 rok temu

Każdy popełnia błędy,ważne że żyje .To człowiek ,który ma dla kogo żyć.Wiec dajcie spokój z ocenianiem.Kto jest bez winy niech 1 rzuci kamień.

Mimi
1 rok temu

Alberus bardzo, bardzo mądry komentarz!!!!

Anka
1 rok temu

Do Melka
To samo „Głowno” szukało go jak zaginął wyobrażając sobie najgorsze scenariusze, a on sobie jeździł po Polsce mając wszystkich głęboko gdzieś. My nie możemy oceniać, natomiast on może marnować nasz czas i nerwy i może robić z ludzi idiotów…

44
0
Napisz co o tym sądziszx