Wyjeżdżała od ginekologa. Wjechała w nią betoniarka

Młoda kobieta wyjeżdżała z parkingu przylegającego do gabinetów lekarskich przy Alei Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Włączając się do ruchu nie zauważyła, że główną droga jedzie betoniarka.

Kierowca samochodu ciężarowego przyznał, że zmieniał pas. W tym przypadku jednak nie było wątpliwości o winie kierującej, która powinna ustąpić pierwszeństwa każdemu uczestnikowi ruchu na głównej drodze.

Kobiecie z citroena c4 nic się nie stało. Bok betoniarki zgarnął jednak sporą część przodu osobówki. Mieszkanka powiatu krotoszyńskiego nie musi się przejmować, ponieważ jej mąż jest mechanikiem.

CZYTAJ  Po ile będzie karp na Święta? Król karpi odpowiada

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin
1 rok temu

Najważniejsza informacja to od kogo wyjeżdżała. Po co ? Wyjeżdżała z przychodni (gabinetu) i tyle. Ważne, że jest cała a auto rzecz nabyta

Widz
1 rok temu

Mąż mechanik samochód wyklepie, babę sklepie i po problemie.

niki
1 rok temu

GINEKOLOG SIĘ SPISAŁ I KLIENTKA Z pkr…SUPERRR… ZADOWOLONA!!!! CO NA TO MĄŻ MECHANIK?????!!!!!!

biegły
1 rok temu

Autko spełniło swoje zadanie ! Tylko dopisującym durne komentarze mądralom kolizje się nie zdarzają .To zupełnie zrozumiałe bo nie mają jeszcze lat żeby posiadać prawo jazdy. Pani mogę powiedzieć głowa do góry najważniejsze że nikt nie ucierpiał .

Podszyszkownik borowka
1 rok temu

To mogła jechać taxi.taniej by wyszło!

Hex
1 rok temu

Jak można nie zauważyć betoniarki? ;D

Grubymi nićmi szyte :)
1 rok temu

Na imieninach u Cioci spotkało się parę osób między innymi ginekolog mechanik laweciarz i kuzyn który pracuje w betoniarni. Każdy z nich narzekał na brak pracy i na nude. Więc pod wpływem pysznego bimberku wujka wpadli na genialny pomysł! Mianowicie mechanik miał posłać żonę do ginekologa na sprawdzenie „podwozia” po sprawdzeniu wsiadła w samochód i wyjeżdżając miała w nią wjechać betoniara znanej firmy po oględzinach policji samochód został odholowany przez znanego laweciarza do znanego mechanika notabene męża tej poszkodowanej. I dzięki temu rozgłos uzyskał mechanik ginekolog laweciarz kuzyn z betoniarni i przedstawiciela citroena 😁🙉

Co prawda to dobrze ze nikomu nic się nie stało 😊

Nienauczycielka
1 rok temu

Dla kobiety każde badanie ginekologiczne jest silnym przeżyciem, więc mogła mieć obniżoną koncentrację.

niezgodny
1 rok temu

dobrze, że tylko tak się skończyło !! dużo zdrowia

...
1 rok temu

i cyk naklejeczkę: „Lubię się wpierd**ać”

14
0
Napisz co o tym sądziszx