OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Za późno skończył pić

40-letni ostrowianin mocno przekona się po kieszeni, że picie alkoholu na koniec weekendu trzeba znacząco ograniczyć.

Kierowca citroena wpadł podczas rutynowej kontroli zorganizowanej przez policjantów przy rondzie Bankowym. Funkcjonariusze zatrzymywali wyrywkowo pojazdy zjeżdżające z ronda.

40-latek wydmuchał 0,8 promila co już go kwalifikuje do poniesienia odpowiedzialności za kierowanie pod wpływem alkoholu.

Z kar należy pamiętać o konieczności zapłaty od 5 do 60 tys. zł oraz o grzywnie uzależnionej od dochodów. Spotka go również co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów oraz możliwa kara ograniczenia wolności.

POLECANE NEWSY
22 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Monika
1 miesiąc temu

Firma już wie co zrobiłeś, jeszcze cie trzymają

Monika
1 miesiąc temu

Dzisiaj ojciec z synem jechali do pracy mercedesem , wychodzili jak myszki ,ale nie byli ubrani już w mundury pijaki jedne. Dziwi mnie jedno zabrali mu prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu i on nadal jezdzi do pracy ! przecież on stał się już przestępcą ! On nie powinien już w tej firmie pracować chyba musi tym sie zająć Policja. Wtakiej instytucji osoba karana nie morze pracować

Czarny
1 miesiąc temu

Takiego to za jaja powiesić alkoholik stary

Mundurowy
1 miesiąc temu

Ciągle pijany pod sklepem stał z Ojcem

Marek
1 miesiąc temu

Lubiał wódzie po pracy co zrobić.

Jaworek
1 miesiąc temu

Wieczorami to ciągle pijany z ojcem wracał z siatkami alkoholu, aż szkoda było na to patrzeć jak on się stacza a taki grzeczny się wydawał na klatce dzień dobry zawsze mówi

Łukasz G.
1 miesiąc temu

Ojciec ciągle też pijany z garażu wyjeżdża mercedesem musiało się tak skończyć. Prawo jazdy takim ludziom powinno zabrać się dożywotnio mógł kogoś zabić.

Kaz
1 miesiąc temu

Guzio i się doigrałeś więcej pij z Ojcem

Rysiu
1 miesiąc temu

Nie daleko Pada jabłko od Jabłoni, Ojciec taki sam nie lepszy jest, Rodzina Pijaków

Aga
1 miesiąc temu

Dobrze że go złapali, codziennie musiałam na to patrzeć jak pijany toczy się po schodach, może teraz go coś nauczy że jak się pije to się nie jedzie, Rodzicom to aż wstyd musi być żeby patrzeć teraz na sąsiadów, A taki porządny się wydawał w mundurze chodził.

22
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x