Europosłanka Możdżanowska: „Myśliwi zasługują na WIELKI SZACUNEK”

Udostępnij
Tweet

MYŚLIWI ZASŁUGUJĄ NA WIELKI SZACUNEK. DZIĘKI NIM, PO PROSTU ŻYJEMY BEZPIECZNIE, w każdej sferze naszej codziennej normalności. – zdecydowanie przekonuje europosłanka Andżelika Możdżanowska z naszego okręgu.

Dziś w dobie cywilizacyjnych wygód i postępu, niestety NORMALNOŚĆ, TRADYCJA I WARTOŚCI muszą zmierzyć się z ordynarnym hejtem, modą, czy EKO – TERRORYZMEM i polityczną poprawnością.
Oczywiście, co zrozumiałe…NIKT, a przynajmniej zdecydowana większość z Nas – Mieszkańców – bez względu na to, czy mieszkamy w środowisku miejskim, czy na Wsi – w natłoku własnych codziennych spraw, gonitwy i pędu życia osobistego czy rodzinnego, nie zastanawia się nad tą istniejącą NORMALNOŚCIĄ. BO JAKŻE MOŻE BYC INACZEJ …?
A może..
❗❗❗z jak poważnymi skutkami ekonomicznymi i społecznymi❗ zagrożeniem bezpieczeństwa❗ dramatycznymi stratami w rolnictwie❗infrastrukturze drogowej❗ niebezpieczeństwem na osiedlach, przy domostwach ❗itd. musielibyśmy się zderzać każdego dnia, gdyby tylko zabrakło odpowiedzialnej gospodarki łowieckiej 130 000 Naszych Polskich MYŚLIWYCH z 2500 Kół Łowieckich w każdym zakątku kraju, w naszych samorządach; w łowisku, czy na polu chroniącego dobytku Sąsiada?

TAK bardzo łatwo sobie wyobrazić i przewidzieć..bo. dziś tak jednostkowe przypadki – to niedoceniona przestroga przed masowym zagrożeniem atakujących watahy wilków, przy „naszych” domach; czy dzików, na naszych polach uprawnych, w ogrodach, ogródkach działkowych i osiedlowych śmietnikach, atakiem drapieżników na tysiące kur i gęsi ferm hodowlanych, zniszczone uprawy czy asfalty nowej infrastruktury w poszukiwaniu pokarmu przez dzikie zwierzęta…
To tylko symboliczne przykłady.

Dziś jakże ważna jest ta wspólna solidarność i współpraca z Rolnikami i wszystkimi Mieszkańcami w walce z ASF. Bo koszty podniesiemy/ ponosimy już- My wszyscy… reszta jest tylko kwestią czasu. Gospodarka to zbiór naczyń połączonych’ NIE emocje i moda❗❗❗
Więc szanujmy siebie wzajemnie❗za to co otrzymujemy od innych za darmo👍

Drodzy MYŚLIWI❗ DIANY❗
Za Wasze codzienne zaangażowanie społeczne oddanie i pasję, poświęcenie setek godzin własnego wolnego czasu kosztem odpoczynku i Rodziny, za poświęcenie Waszych ciężko zarobionych pieniędzy, sprzętu… i przejechanych kilometrów w dbałość o łowisko – w poczuciu obowiązku i odpowiedzialności wobec NAS społeczeństwa, bez względu na czas, porę i sezon.
Niech Św. HUBERT MA WAS ZAWSZE w OPIECE.

WIELKIE DZIĘKUJĘ ❤ DARZ BÓR ❗❗❗

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jolanta
1 rok temu

Nie dość, że coraz bardziej ograniczamy zwierzętom terytorium wgryzajac się w ich środowisko, to jeszcze trzeba JE zabijać na potęgę, by ulżyć huciom myśliwych. I to z taką aprobata posłanki! Ku czemu zmierza dzisiejszy świat? Podobno” miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt „…

borsuk
1 rok temu

jak nas maja spostrzegac w UE jak taka wiejska gęś , tak gęga w Radzie Europy . A takich tam gesi mamy 90% . czyli spady polityczne.

Leśnik
1 rok temu

Najlepiej mięso wyprodukować sztuczne i sztuczną choinkę z plastiku. I mówić że choinka ekologiczna. Ile przy jej produkcji chemii poszło w powietrze. A ta z plantacji to nie dobra,. Przecież ona dawała kilka lat tlen obsorbując dwutlenek. A którą łatwiej zutylizować, chyba nie plastykową.

borsuk
1 rok temu

macie jak czytam w 200% racje w swych komentarzach . Mysliwy dzisiejszy, dzisiejsze PZL to nie mysliwy, to nie gospodarka leśna to kłusownictwo, kłusownictwo prawnie zalegalizowane . 90% tych
spasionych mord to chętni na darmowe mięsiwo dla domu i znajomych, to dodatkowe zródło dochodu. 90% tych mysliwych nie wychodzi z lasu i wali do wszystkiego co sie rusza, aby zarobic.
W domu w 2 zamrażarki,wędzarnie itp. A te 10%, to pasjonaci, selekcjonerzy, budujacych ostoje,karmienie, dokarmiane, leczenie.ochrona, bezinteresowny wkład finansowy. I dla nich szacunek. . Ta Pani p.s poseł ,st jak widac,albo pod sufitem cos nie tak, albo PIS jej gówke tak wypaproszył,że babsko nie wie co mówi, do kogo, i w jakim temacie. Typowa gadka na t.z zagadanie ciemnego motłochu z lasu.
Jakie to babsko ma wykształcenie? z tresci wypowiedzi mozna wywnioskowac,że oderwana od polskiej rzeczywistosci i nie ma min. wiedzy o tym na co ja zaproszono. Ludziska słuchaja i sie usmiechaja- ale dlaczego ? . Poseł albo sie usmiecha jak idiota albo wczesniej siada i robi przygotowanie w danym temacie,gdzie ma miec wystapienie. Inaczej poruta, i usmiechy politowania.

yubru
1 rok temu

Co za idiotyczna wypowiedź.
Wstyd!!!

Witalis
1 rok temu

Pani europoseł wie co mówi. Już nie pamiętacie jak pseudoekolodzy krytykowali futra. Szkoda tych biednych lisków. A zapomnieli że te liski jedzą zajączki, kuropatwy, bażanty i małe sarenki. Niektórzy myśliwi ich posłuchali i co teraz problem z lisami w parkach na cmentarzach w kurnikach. A liski roznoszą choroby, oj ci pseudoekolodzy nie mieli racji.

smok
1 rok temu

Do Babiarz: Jeleń nie ma rogów tylko poroże, rogi to ma np. krowa. Większość komentujących tu ludzi nie ma bladego pojęcia na temat łowiectwa. Tak jak lepiej nie wypowiadać się na temat tej pani.

Anastazja
1 rok temu

Możdżanowska…. kiedyś fajna dziewczyna, ale widać, że zgłupiała w tym PISie.
Taka zbitka słowna: odmóżdżenie Możdżanowskiej.

38
0
Napisz co o tym sądziszx