OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

72-latka okradła koleżankę

W miniony piątek (1.10) przed godziną 13:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy na szkodę jednej z mieszkanek Kępna. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci Wydziału Kryminalnego kępińskiej jednostki.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili i zatrzymali, 72-letnią mieszkankę Kępna, która wykorzystując nieuwagę oraz dobrze znając miejsce przechowywania pieniędzy przez mieszkającą niedaleko, 74-letnią koleżankę dokonała kradzieży pieniędzy w kwocie 7,5 tys. zł z jej miejsca zamieszkania. Policjanci wykonali wszystkie niezbędne czynności procesowe w miejscu zamieszkania, które przyczyniły się do odzyskania większej części gotówki. Odzyskane mienie wróciło do prawowitej właścicielki. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

– Apelujemy do wszystkich, aby nie pokazywać miejsca przechowywania swoich oszczędności. Zalecamy również nie trzymać większej gotówki w miejscu zamieszkania, zdecydowanie bezpieczniejszym miejscem przechowywania swoich oszczędności, jest konto bankowe – mówi dla radiosud.pl sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP Kępno.

POLECANE NEWSY
8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jan nowak
1 miesiąc temu

nie zapominajcie że TEŻ kiedyś będziecie w tym wieku i nie wiadomo jacy będziecie

Wychowany na błędach
1 miesiąc temu

Ci seniorzy to nie jeden z nich to ” diabły wcielone ” wiem to z doświadczenia po moich dziadkach. Przed ludźmi i sąsiadami to wielkie pozory jacy to oni święci są i nienaganni a w domu to prowokowali same kłótnie i awantury. Dlatego nienawidzę starych ludzi , mam uraz psychiczny do nich z resztą do fałszywych sąsiadów też… Dom rodzinny to powinna być oaza spokoju a nie sala tortur i siedlisko zła.

Polak
1 miesiąc temu

Mieszkaniec też będziesz seniorem

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Wszystko dla seniorów…… A oni świeci nie są… Kluby tężnie koncerty kiedyś godziny zakupów dla nich .. Pełne przechodnie normalny człowiek musi poczekać bo seniorzy wszędzie mają prawo

emilniewierny
1 miesiąc temu

Niech Proboszcz jej nie wpuści na mszę. To będzie kara!

lolo
1 miesiąc temu

Lepiej / bezpieczniej / przechowywać pieniądze w banku . Przecież bank i Państwo polskie pierwsi co cię okradną – patrz na stopy procentowe i inflację.

Stonoga
1 miesiąc temu

Fajną ma „koleżankę” ta seniorka. Do rany przyłóż i konie kraść.

NG
1 miesiąc temu

Osoba wybierająca zdjęcie do tego artykułu ma chyba bardzo duże poczucie humoru.

8
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x