72-latka okradła koleżankę

W miniony piątek (1.10) przed godziną 13:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy na szkodę jednej z mieszkanek Kępna. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci Wydziału Kryminalnego kępińskiej jednostki.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili i zatrzymali, 72-letnią mieszkankę Kępna, która wykorzystując nieuwagę oraz dobrze znając miejsce przechowywania pieniędzy przez mieszkającą niedaleko, 74-letnią koleżankę dokonała kradzieży pieniędzy w kwocie 7,5 tys. zł z jej miejsca zamieszkania. Policjanci wykonali wszystkie niezbędne czynności procesowe w miejscu zamieszkania, które przyczyniły się do odzyskania większej części gotówki. Odzyskane mienie wróciło do prawowitej właścicielki. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

– Apelujemy do wszystkich, aby nie pokazywać miejsca przechowywania swoich oszczędności. Zalecamy również nie trzymać większej gotówki w miejscu zamieszkania, zdecydowanie bezpieczniejszym miejscem przechowywania swoich oszczędności, jest konto bankowe – mówi dla radiosud.pl sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP Kępno.

POLECANE NEWSY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jan nowak
11 miesięcy temu

nie zapominajcie że TEŻ kiedyś będziecie w tym wieku i nie wiadomo jacy będziecie

Wychowany na błędach
11 miesięcy temu

Ci seniorzy to nie jeden z nich to ” diabły wcielone ” wiem to z doświadczenia po moich dziadkach. Przed ludźmi i sąsiadami to wielkie pozory jacy to oni święci są i nienaganni a w domu to prowokowali same kłótnie i awantury. Dlatego nienawidzę starych ludzi , mam uraz psychiczny do nich z resztą do fałszywych sąsiadów też… Dom rodzinny to powinna być oaza spokoju a nie sala tortur i siedlisko zła.

Polak
11 miesięcy temu

Mieszkaniec też będziesz seniorem

Mieszkaniec
11 miesięcy temu

Wszystko dla seniorów…… A oni świeci nie są… Kluby tężnie koncerty kiedyś godziny zakupów dla nich .. Pełne przechodnie normalny człowiek musi poczekać bo seniorzy wszędzie mają prawo

emilniewierny
11 miesięcy temu

Niech Proboszcz jej nie wpuści na mszę. To będzie kara!

lolo
11 miesięcy temu

Lepiej / bezpieczniej / przechowywać pieniądze w banku . Przecież bank i Państwo polskie pierwsi co cię okradną – patrz na stopy procentowe i inflację.

Stonoga
11 miesięcy temu

Fajną ma „koleżankę” ta seniorka. Do rany przyłóż i konie kraść.

NG
11 miesięcy temu

Osoba wybierająca zdjęcie do tego artykułu ma chyba bardzo duże poczucie humoru.

8
0
Napisz co o tym sądziszx