Mistrz traktorzysta❗

Takiej historii jeszcze w naszym powiecie nie było. Młody kierowca Ursusa C360 mógł zginąć po tym co wymyślił, ale historia zakończyła się całkiem szczęśliwie, z zaskakującymi zwrotami akcji.

O godzinie 1:30 jeden z kierowców zauważył ciągnik rolniczy, który jechał wężykiem i prawdopodobnie chciał wjechać na obwodnicę Ostrowa od strony Wtórku.

Tam jednak zmienił zdanie i pojechał w kierunku centrum miasta. Został zatrzymany przez tego samego świadka na stacji paliw przy ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Świadek wyciągnął mu kluczyk ze stacyjki Ursusa i ponownie wezwał policję.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości. Alkomat wskazał 0.00 mg/l. Kierowca chociaż zachowywał się dziwnie, został puszczony dalej.

Godzinę później służby zostały powiadomione o zderzeniu ciągnika rolniczego z ciężarówką w Antoninie. Jakie było zdziwienie gdy w rowie dostrzegli ten sam traktor co wcześniej w Ostrowie.

I teraz najlepsza część historii. Młody mężczyzna, mieszkaniec jednej z wsi w gminie Sieroszewice, musiał na rano dojechać do Wrocławia. Do dyspozycji miał tylko Ursusa. Obliczył, że jadąc 30 km/h zdąży dojechać do wyznaczonego celu.

W Antoninie przy skręcie na Wrocław pojechał prosto i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w bok ciężarówki jadącej od Ostrzeszowa. Po zderzeniu ciągnik zjechał do rowu. Mężczyzna na szczęście nie odniósł obrażeń ciała.

Okazało się, że w kabinie przewoził duże walizki, ponieważ jest kierowcą ciężarówek na międzynarodowych trasach.  Może to i dobrze, że wszystko tak się skończyło, niż gdyby w pełnym zmęczeniu wsiadłby za kierownicę ciężarówki na bazie we Wrocławiu.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robson
1 rok temu

W latach 80- tych to była normalka 60tka 2 przyczepy i wozili ludzie towar 200-300 kilometrów. Takie były czasy. Chłopak pewnie z nikąd pomocy ale zaradny nie siedzi pod sklepem jak żul tylko pracuje 👍

Uciekinier z Psychiatryka
1 rok temu

Ale co mu odbiło że zjechał na przeciwny pas ruchu ?? Zasnął czy co? Ponoć był trzeźwy? Styl jazdy mówi coś innego…

Matylda
1 rok temu

Brawo za pomysł i odwagę nie przeciętny facet

Kierowca bombowca
1 rok temu

Zniszczył staremu traktor czym teraz jego stary pole zaorze

Stefan
1 rok temu

Musiał sobie radzić niemiał kto go zawieść do Wrocka to lepiej traktor jak rower. Dobry kierowca wszystkim pojedzie aby tylko ładunek o czasie i na miejsce dotarł

ssm
1 rok temu

a ja bym gościa nie piętnował ani się z niego nie wyśmiewał – tym bardziej, że był trzeźwy. Była sytuacja kryzysowa, pod ścianą, może znikąd pomocy to się robi co w własnej mocy i szkoda, że to tak się nieszczęśliwie skończyło. to nie był żaden pijak a tak na poważnie to zrobił bym zrzutkę na nowy traktor na dowód szacunku do niego

Walerian Gąska
1 rok temu

Zaden wyczyn z Ostrowa do Wrocławia ciągnikiem. Znam gościa co zrobił taka trasę spod Białegostoku do Doruchowa, via Warszawa gdzie nie było jeszcze obwodnic i ekspresówek

Fafszyniak
1 rok temu

Jak dodam gazu w harleju, to dźwięk niczym w traktorze.

Gorszy Sort
1 rok temu

Gorszy Sort Janiok jest wpis wyżej ale i tak masz ode mnie łapkę w górę 👍

GORSZY SORT
1 rok temu

O jednego zboka mniej!!!
Teraz kolej na następnego zboka w kiecce!!!
Takich w tej sektcie jest dużo!!!
Kościół to nazwa sekty w której mafia dziadów w kieckach lubi seks również pedofilski kasę i pałace!
A modlitwa🙏 jest przykrywką👤
Janiak będzie się smażył w kotle pełnym gorącej smoły🤣
Janiak🖕na pożegnanie🥳

30
0
Napisz co o tym sądziszx