OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Cyganie z Ostrowa mieli wypadek (zdjęcia)

Do wypadku z udziałem członków ostrowskiej społeczności cygańskiej doszło w piątkowy wieczór koło Kamieńska. Trzy osoby jadące osobowym mercedesem trafiły do szpitali.

31-letni kierowca BMW jadąc w kierunku Łodzi, na prawidłowym oznakowanym zwężeniu drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym w kierunku Katowic mercedesem. Było to czołowe zderzenie obu aut.

63-letni ostrowianin oraz dwie pasażerki tego auta trafiły do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi, ale o podwójnym pechu może jednak mówić przedstawiciel społeczności cygańskiej z Ostrowa Wlkp., który kierował mercedesem mając przekroczony limit 24 punktów karnych. Wyszło to podczas sprawdzania danych w systemach policyjnych. Oznaczało to, że prawo jazdy było zatrzymane. Mężczyzna odpowie za kierowanie bez uprawnień, ale nadal będzie mu się należało odszkodowanie z powodu winy kierowcy BMW.

POLECANE NEWSY
36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
anioł zemsty
15 dni temu

dobry Cygan ? 🙂 🙂 🙂 NIE MA takich – NIEROBY , KOMBINATORZY itd..itp…

ktos
15 dni temu

Widze ze tutaj ludzie to naprawde sa jebnieci piszac ze komus sie co nalezy a nie nalezy co to ma do rzeczy ubepieczenie to ubezpiecznie !!! ale spoko buraki z wiochy to wiedza jak sie krowe do byka tylko prowadzi zenada i tyle widac ze ostrow to wiocha dechami zabita !!! popatrzecie na siebie jak chodzicie jak takie spedalone cwele !!!

Cygan
27 dni temu

A potem jak Widzisz że jedzie Cygan z mercedesem to żal wam dupę ściska hahaha nic na to nie poradzicie 😂😂

FREDI
1 miesiąc temu

Że co,za kierowanie bez uprawnień jeszcze dostanie odszkodowanie.
Kurwa mać,jego nie powinno być na drodze,jprd co za kraj. A jak normalny obywatel się stara o cokolwiek,to kurwa ma zawsze pod górkę,a takie kurwa nygusy im się wszystko należy !!!!
Pojebany rząd i tyle !!!!

kita
1 miesiąc temu

dziś prawdziwych cyganów już nie ma

Do Cieplownik
1 miesiąc temu

Cyganie nie są lubiani bo to są pasożyty i nieroby. Na Słowacji i na Węgrzech wiedzieli jak sobie z nimi poradzić, tam mają swoje getta bo stopień bezrobocia i analfabetyzmu sięga 100 %. Państwo daje szansę z której on nie korzysta, jedynie za darmo brać zasiłki i nic więcej. I nie porównuj patologii do uczciwych obywateli bo jakiś margines społeczeństwa jest w każdym kraju a nie o to tutaj chodzi. Jak 3 lata temu dwóch cyganow zabiło w centrum miasta człowieka to żeby uniknąć zadymy nie podano do wiadomości że to byli cyganie, a wyrok był 1,5 roku i 5 lat, śmiech na sali. Mandaty też mają gdzieś, takie mamy „państwo prawa”. O skarbówce też nie wspomnę, do uczciwych się czepiają a cygan śmieje się im w twarz. Przy takiej polityce to my niedługo będziemy się czuć intruzami w swoim kraju.

Sajmon
1 miesiąc temu

Romowie jak już a nie Cyganie

JARosław Wschodnią POLSKę ZBAW
1 miesiąc temu

Widział ktoś pracującego w jakimś zakładzie Cygana . Mają domy , auta , często w MOPS-ie porejestrowani wyłudzają zasiłki i ubezpieczenie zdrowotne . lata mijają , rządy się zmieniają a Urząd Skarbowy nie pyta się Cygana skąd ma na dom ..??? auto ??? Polak nie dopłaci do podatku 5PLN , już masz POLECONY w skrzynce na listy ,że grozą Ci sankcje karne . PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!!

Ciepłownik
1 miesiąc temu

Nie wiem dlaczego wam tak Cyganie przeszkadzają. Żyją wśród nas od wielu lat i mają tu pełne prawa. A co do higieny, to wielu naszych mogło by się na nich wzorować. I wielu z naszych pracowitych też nie jest. Radzę popatrzeć sobie w oczy przed lustrem, a potem krytykować drodzy rodacy.

miejscowy
1 miesiąc temu

dobru adwokat powie: winien cygan bo mając zakaz prowadzenia nie powinno ich tam być i bmw wtedy by nie miał z kim się zderzyć..

36
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x