Ostrowscy kolekcjonerzy wystawili swoje skarby

Kto nie mógł dotrzeć osobiście na wystawy ostrowskich kolekcjonerów, może nadrobić swoją nieobecność przeglądając zdjęcia w tym artykule.

W sobotę w Forum Synagoga zorganizowano po raz kolejny Ostrowski Dzień Kolekcjonera. Jest to wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie „Ocalić od zapomnienia”.

W ostrowskiej synagodze dwudziestu pięciu kolekcjonerów prezentowało efekty swoich niezwykłych pasji: od tych ściśle historycznych jak pamiątki po Zakładach Naprawczych Taboru Kolejowego w Ostrowie czy ostrowskich klubach sportowych, poprzez amerykańskie tablice rejestracyjne i związane z Harrym Potterem klocki lego, po tak niecodzienne kolekcje, jak zbiór suwaków logarytmicznych czy krawatów.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zawaliła się stodoła (foto)
Subskrybuj
Powiadom o

27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kuba kuba
2 lat temu

Beata mistrz pierwszego planu

Dorota
2 lat temu

Dlaczego wcześniej jest tak mało informacji o takich wydarzeniach? Dopiero po fakcie info….

Al
2 lat temu

JAK WAM się nie podoba nasza Pani super Prezydent to w następnych wyborach trzeba wybrać jakiegoś oszołoma katolickiego najlepiej to z Krakowa albo z torunia.

ko
2 lat temu

jest trochę tych pozytywnie p****onych – zbieractwo bylo juz znane w epoce brązu – ale jak widac trwa jeszcze. Zbieranie pałek i kasków MO -prawdziwe zbieractwo ?

Do Nauczycielki.
2 lat temu

Nie musi mnie pani uświadamiać o co chodzi z oklejaniem klamek folią ,wie to każdy kto śledzi wydarzenia ostrowskie. Miałam wrażenie ,że wpis pani jest ironią do tej wystawy, do tego czym ludzie się interesują i po co zorganizowana jest ta wystawa. Jeśli jest inaczej, to bardzo przepraszam. Jestem bowiem jedną z pasjonatem zbierania rzeczy starych, przypominających wcześniejsze czasy a także realizowaniem takich wystaw, które mają wiele wartości. Uczą bowiem młodzież , że historię należy szanować i niej nie zapominać. Nawet o tej niechlubnej. Jeśli źle panią zrozumiałam to jeszcze raz przepraszam.

Do wyborcy PiSu.
2 lat temu

No rzeczywiście wyborca PiS. Poziom puszki z piwem i flaszki. Pośpiewaj sobie jeszcze majteczki w kropeczki ….ech…czasu szkoda na takich …….

27
0
Napisz co o tym sądziszx