Osierocił 3-latkę i nie doczekał się narodzin drugiego dziecka

Udostępnij
Tweet

Małopolsce policjanci zatrzymali w piątkowy poranek sześciu młodych mężczyzn z Kalisza, którzy mają mieć związek z pobiciem ze skutkiem śmiertelnym 25-letniego Mateusza. Ten osierocił 3-letnią córkę i nie doczekał narodzin kolejnego dziecka.

Do tragedii doszło tydzień temu z soboty na niedzielę na ulicy Kościuszki w Zakopanem. Tam doszło do sporu pomiędzy turystami z powiatu bocheńskiego, a mieszkańcami Kalisza. Przy skrzyżowaniu z Krupówkami Kaliszanie mieli zaatakować drugą grupę gazem.

Poszkodowany 25-latek podczas bójki nieszczęśliwie uderzył głową o krawężnik. Po kilku dniach lekarze stwierdzili śmierć mózgu.

Śledczy na podstawie analizy nagrań z monitoringu dotarli do pensjonatu, w którym spali podejrzani o pobocie 25-latka.

Prokuratura nie postawiła jeszcze nikomu zarzutów.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zatrzymali dwóch poszukiwanych
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
2 lat temu

Nie zona tylko konkubina. Biedny w takim stanie duszy żył i zakonczyl żyjących cale lata w grzechu. Pozamiatane. Kto w grzechu umiera bez nawrocenia idzie ba potępienie.

Jula
2 lat temu

Nie chcę krytykować tego mężczyzny, bo nie wiadomo jak było. Ale co on robił z kumplami w Zakopanem, kiedy żona z dzieckiem i w drugiej ciąży została w domu. No może to taki wypad z kolegami ale chyba to nie czas na zabawę kiedy żona zajmuje się obowiązkami oczekując dziecka a tatuś pojechał się rozerwać. Tak czy inaczej szkoda życia, szkoda żony i dzieci. Współczuję bardzo.

Bajo
2 lat temu

I nie postawią zarzutów wkońcu tatuś jednego z nich w policji zasiada na stołku, drugiego lekarz same rodzynki sie trafiły

Boss
2 lat temu

Witam ja bym wnioskował dla wszystkich dożywocie ale w polskim sądzie dostaną tylko zawiasy i beda chodzić i się cieszyć a dla tej kobiety która teraz zostanie z dwójką dzieci sama życie do końca już nie będzie takie samo i takie mamy przykre polskie prawo masakra

Darek
2 lat temu

Jak dla mnie dla wszystkich Kaliskich morderców dożywocie

Leon
2 lat temu

Miał pecha

26
0
Napisz co o tym sądziszx