Działo się na śniadaniu z Radiem Zet

Od rana na ostrowskim Rynku odbywał się happening organizowany przez Radio Zet. Można było posmakować serwowanych dań, a także skorzystać z innych atrakcji.

Ostrów Wielkopolski był ostatnim miastem na Wielkiej Trasie Śniadaniowej Radia ZET, a dziennikarze Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz nadawali dziś prosto ze studia plenerowego i pozdrawiali słuchaczy z naszego Ostrowa. W audycji „Dzień Dobry Bardzo” udało nam się przemycić kilka ciekawostek o naszym mieście, a szczególnie nowo otwartej ArenaOstrów, pierwszym sadzie jabłoniowym, miejskiej pasiece i Krzysztofie Komedzie.

Dzisiejsze śniadania serwowali – Michał niebiańskie naleśniki, Mariusz cudowne tosty z ostrowskimi jabłkami i miodem z naszej pasieki, a Kamil pożywne tortille i kiełbaski.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mama
1 rok temu

Dokładnie to impreza radia Zet a nie Ostrowa.. I znowu pełno seniorów oni są dosłownie wszędzie… Tam gdzie za darmo jest… Szkoda gadać aby się pokazać

ulotka wyborcza
1 rok temu

Kobieta bez charakteru i ambicji . Prezedent Ostrowa WLKP

Krzysztof
1 rok temu

Gdzie można kupić ostrowski jabła i miód?

Jjato
1 rok temu

Ciekawe ile kosztowała ta wizyta radia bo otwarcie hali 190000 zł
Promocja miasta ….

Świat się cofa.
1 rok temu

Po zdjęciach widać że impreza tylko dla.zaszczepionych. Nie było tłumów no i caryca się lansowała śmiało i odważnie wśród ludzi, więc szczepieni.

bartek
1 rok temu

Juz tu taki byl z koszykiem jablek .

jaja
1 rok temu

Lans, lans, lans. A podobno to radio Z organizowało. Pani Klimek wszędzie z jabłuszkami. Kupione za swoje czy za nasze?

Ozzy
1 rok temu

Dzisiaj byl wolny dzien od nauki?

klient dino
1 rok temu

benia z grabowa

Do Agentki.
1 rok temu

A ty co tak krytykujesz??!!! Nikt nikogo nie dokarmia. Przeszkadza tobie że ludzie się bawią, są uśmiechnięci i życzliwi dla siebie. Przeszkadza tobie że ktoś ich częstuje posiłkiem??? Chyba nienormalna jesteś. Co trzeba skrytykować to trzeba, ale taka imprezkę należy popierać. Nie czestowalam się niczym ale impreza była super. Oby więcej takich. A ty nie bądź taka malkontentką, trochę radości nikomu nie zaszkodziło.

15
0
Napisz co o tym sądziszx