Osierocił 3-latkę i nie doczekał się narodzin drugiego dziecka

Udostępnij
Tweet

Małopolsce policjanci zatrzymali w piątkowy poranek sześciu młodych mężczyzn z Kalisza, którzy mają mieć związek z pobiciem ze skutkiem śmiertelnym 25-letniego Mateusza. Ten osierocił 3-letnią córkę i nie doczekał narodzin kolejnego dziecka.

Do tragedii doszło tydzień temu z soboty na niedzielę na ulicy Kościuszki w Zakopanem. Tam doszło do sporu pomiędzy turystami z powiatu bocheńskiego, a mieszkańcami Kalisza. Przy skrzyżowaniu z Krupówkami Kaliszanie mieli zaatakować drugą grupę gazem.

Poszkodowany 25-latek podczas bójki nieszczęśliwie uderzył głową o krawężnik. Po kilku dniach lekarze stwierdzili śmierć mózgu.

Śledczy na podstawie analizy nagrań z monitoringu dotarli do pensjonatu, w którym spali podejrzani o pobocie 25-latka.

Prokuratura nie postawiła jeszcze nikomu zarzutów.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Przerwana koszykarska kariera. Jest nadzieja na powrót
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel
2 lat temu

Kalisz miasto umysłu cwaniaków pojechali do Zakopanego cwaniakowac bo w Kaliszu to oni po pysku dostają.. daremne śmiecie jeszcze gazem atakują bo w razie czego to rady nie dają żal mi takiej patologii

Do Cz..
2 lat temu

Najbardziej nieszczęśliwym wypadkiem jesteś Ty. Powiedz to cepie rodzinie ofiary, wytłumacz to żonie i dzieciom. A najlepiej zamilcz.

misio
2 lat temu

Dzikusy z kalisza pojechały do zakopanego zrobic zadyme,bo do innych miast juz ich nie wpuszczają

Ela
2 lat temu

Ludzie Kalisz- Ostrów ,nienawidzicie się nawet nie wiecie dlaczego!!!a jedni do drugich jeżdżą do pracy ,ja jestem z Kalisza a męża mam z Ostrowa ,i co mam zrobić,za kim mam być ja i mój mąż.i w Kaliszu jest patola i w Ostrowie i nic z tym nie zrobimy.trzymajmy się razem ,w grupie siła.

johny
2 lat temu

tyuik za taki kometarz jak Twoj tez kara smierci powinna byc

Zły
2 lat temu

Typowe parówy, w kilku i do tego z gazem… Gdyby w Polsce było takie prawo posiadania broni jak w USA to chyba mielibyśmy spadek populacji…

Adrian punkt G
2 lat temu

Żydzi tacy bojówkarze?

Cz...
2 lat temu

Jak czytam te wasze słabe komentarze to aż rzygać się chce niech się ten wypowie tu który w życiu się niegdy nie bił. Uderzył nieszczęście głową w krawężnik i dla tego nieszczęście, a przy każdej bójce może do takiego nieszczęśliwego wypadku dojść.

JA
2 lat temu

Tak się bawią „Polaczki” w kurortach. Ogólnie hołota, nieważne z jakiego miasta. Dla niektórych przydałby się stan wojenny.

Tyuik
2 lat temu

Za takie coś kara śmierci powinna być. Tylko niestety nie ma.

26
0
Napisz co o tym sądziszx