Spray’owy wandal znowu zaatakował

Miasto Ostrów Wielkopolski ma problem z co najmniej jednym niespełnionym malarzem. Zamiast na kartkach w zeszycie, postanowił mazać w miejscach publicznych.

Minionej nocy pojawiły się napisy i plamy po kulkach z farbą zarówno w Parku Miejskim jak i przed siedzibą parlamentarzystów lewicy przy ulicy Sienkiewicza 1 w Ostrowie Wielkopolskim.

Hasła, którymi zniszczono elewację to: „KILL LIGBT”, „Marksizm STOP” oraz „lewica won”. Suma strat kwalifikuje ten wandalizm jako przestępstwo. Sprawca został nagrany przez pobliski monitoring, dlatego tym razem nie powinno być problemu z udowodnieniem winy. Chociaż można się domyślać o kogo chodzi, bo charakter pisma łudząco podobny do poprzednich.

CZYTAJ  Będzie moc atrakcji na festynie kolejowym

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Asia
1 rok temu

Nie dość, że wandal to jeszcze damski bokser!

Zenek
1 rok temu

Pa(ja)cyna znowu się zesrał. A prawda jest taka, że on nie jest hetere i nie może tego znieść, ten człowiek nienawidzi sam siebie, za to, że lubi penisy i się wyżywa na murach albo bije kobiety i dzieci.

Carlos
1 rok temu

Piknik był, i się skończył nawet ślad po nim nie został a gryzmoły na murze zostały. Niech pacyna ze swoimi ziomkami matce w domu na ścianie pierdolnie swastyke i celtyka, będzie przeszczęśliwa😂 ta banda debili nawet nierozumie co robi. Nazywają się patriotami a niszczą własne miasto, nakupili bluz patriotycznych i myślą że to wystarcz hahaha. Ich oczyszczanie miasta z lewaków to bicie ledwo żywych bezdomnych, tylko na tyle ich stać bo bo to zwykłe cioty które nie wyskoczą na równego sobie tylko na słabszego i to tylko w kilku bo mogli by po ryju dostać bohaterzy. Banda cweli! Na szubienicę z wami !!!

Wychowawca z poprawczaka
1 rok temu

Pamiętaj Pacyna że gdzieś tam żyje jakiś cygan któremu do dzisiaj na myśl o twoim białym dupsku ślinka cieknie i szczerze wspomina waszą bliską znajomość!!!

6666
1 rok temu

W Ostrowie bycie Pajacyną to WSTYD do gazu z nimi

NO RESPECT
1 rok temu

Na tęczowym pikniku „patrioci” stali i robili groźne miny. W nocy za to ktoś obazgrał znowu elewację, za której odnowienie pewnie i tak zapłacą mieszkańcy czy podatnicy. To się nazywa męstwo…
Ale spokojnie, większość gówniarzy wyrasta ze swojego gówniarstwa. Przed laty była już w Ostrowie „armia” 😉 skinów i też wyrośli.
Niemniej jednak miasto schodzi na psy. Parę lat temu aż przyjemnie było wyjść. A teraz? Faszystowskie malunki, nocne wyścigi samochodowe, żule na Rynku, bo monopolowy zrobili. Policji tam nie ma, za to łapie za dnia osobówki na wylotówkach żeby robić statystyki albo obstawia prywatne domy polityków właściwej partii żeby lizać im tyłki. Ewidentny regres w tej dziedzinie.

Maciej
1 rok temu

A ten Pacyna to pracuje gdzieś czy na utrzymaniu podatnika jest ?

Denner
1 rok temu

Pacyna jest na tyle tępy, że w mahle do pchania wózków się nawet nie nadawał

KKS KALISZ
1 rok temu

Skoro ten P. konfi to jaki ma sens śpiewanie pdw dla osób które sam tam wysłał ?

Prawdziwy Patriota
1 rok temu

I dobrze, gonić bydło tęczowe!!!

46
0
Napisz co o tym sądziszx