Drugi dzień otwarcia Hali Arena – koncert Kuby Badacha

W sobotę z okazji otwarcia hali Arena Ostrów zorganizowano koncert Kuby Badacha, który wystąpił z zespołem i Orkiestrą Kameralną l’Autunno. Tym razem obyło się bez fajerwerków i ewakuacji.

Dla tych, którzy nie kojarzą Kuby Badacha, uprzejmie informujemy, że jest on polskim wokalistą, kompozytorem, aranżerem, producentem muzycznym, absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalistyki jazzowej z tytułem magistra sztuki. Jest również dziennikarzem muzycznym Radia Nowy Świat.

Od 1995 wokalista zespołu Poluzjanci, a od 1999 – zespołu The Globetrotters.

POLECANE NEWSY

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jo
1 rok temu

Niech się tak prezydent nie wyciera wszystkimi mieszkańcami – nie wszyscy byli za budową hali, nie wszyscy jej chcą i nie wszyscy się z niej cieszą. Jedynie ciemny lud był za i się cieszy.

AndrzejMazuur
1 rok temu

Będzie trzeci dzień otwarcia ??? Pewnie technologia była zła i dlatego był alarm, Ja wiem bo jestem kierownikiem wielu budów

Mok
1 rok temu

Z tym dobrym wokalem to nie przesadzaj. Każdy lubi inny rodzaj muzyki więc nie przesadzaj z tymi komentarzami. No ale widać że musisz być bardzo bogaty skoro stać Cię na dwa bilety. Oby tak dalej.

LUBIĘ MUZĘ
1 rok temu

Do Black label, kupiłem, wziąłem pieniążki i kupiłem, żonie też. Pizdeczki o osw pewnie was dupa boli?! Ah te wasze hemoroidy 🙃🙃🙃 Ostrovia dziś z Rybnikiem wygrała, weźcie tam jeezcze trochę jadu i hejtu jebnijcie FUJARY 😁😁😁😁😁 DO roboty pizde..czki życiowe!!

Witold
1 rok temu

Jak ktos chce zobaczyć snoba z ostrowa to właśnie zobaczył w Arenie.W czasie koncertu bardzo dużo ludzi wychodziło a pod koniec koncertu była niespełna połowa.Ale miasto ma kase na komuszków.Koncert powinie być zapłacony z biletow+wynajęcie hali+oświetlenie+nagłosnienie+prąd+ochrona.Nie zycze sobie aby z moich pieniędzy był opłacany jakikolwiek artysta.Chcesz oglądac to płać ze swoich nie z moich.

Ozzy
1 rok temu

Dlaczego nie przyjechal ozzy??

Ewa
1 rok temu

Piękny koncert!! Dziękujemy Pani Prezydent, na takie wydarzenia razem z mężem musieliśmy zazwyczaj jechać do większych miast, a teraz możemy brać w nich udział na miejscu. Na kolejne koncerty Sanah i Krzysztofa Zalewskiego już bilety kupione 😉

Halina
1 rok temu

Dystans zachowany…OMG oj Beata Beata…

czapla
1 rok temu

nagłośnienie JBL i akustyka to katastrofa…

BLACK LABEL
1 rok temu

Do Lubię muzę dostałeś bilet czy kupiłeś bilet ?

28
0
Napisz co o tym sądziszx