17-latek w szpitalu. Wpadł do auta

17-latek w poważnym stanie po potrąceniu przez samochód osobowy. Sprawcą wypadku okazał się o 2 lata starszy młody mężczyzna.

Dwóch rowerzystów jechało przez miejscowość Jarantów (powiat kaliski). Nagle w jednego z nich uderzył opel zafira. Siła uderzenia była potężna. 17-latek wpadł do wnętrza osobówki.

Poszkodowanego przewieziono do kaliskiego szpitala, a jego obrażenia uważane są za poważne.

Opel po uderzeniu w rowerzystę wypadł z drogi i uderzył w skarpę z piaskiem. Kierowca był trzeźwy, ale za rażące naruszenie zasad w ruchu drogowym zatrzymano mu uprawnienia do kierowania samochodami.

POLECANE NEWSY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rzekomy Sprawca
2 dni temu

To ja prowadziłem pojazd. Prawa jazdy nie zatrzymano mi za rażące naruszenie przepisów drogowych, zatrzymano je do wyjaśnienia stanu zdrowia rowerzysty. Stan zdrowia rowerzysty był fatalny, aczkolwiek moje zeznania zgadzały się z wynikiem badań techników i niestety muszę wszystkich rozczarować, winny był rowerzysta, sprawa została umorzona 26 grudnia a dowiedziałem się o tym w czerwcu. Po tygodniu od wypadku odzyskałem prawo jazdy a po tej sytuacji zrobiłem też prawo jazdy kat. C. Od początku wiedziałem że nie jestem winny ale chciałbym podziękować wszystkim komentującym, bo d*psko mi stwardniało od waszych śmiesznych teorii na temat mojej osoby. Pozdrawiam.

Last edited 2 dni temu by Rzekomy Sprawca
Agentka
11 miesięcy temu

Ulica jest dla aut, nie dla rowerzystów. Za wypadek odpowiedzialny jest zarządca drogi!!!

Mruk
11 miesięcy temu

Prawo jazdy uzyskał jeździć autem nie potrafi bardzo ciekawe to wszystko

O S W
11 miesięcy temu

Lepiej się wstrzymać od głupich komentarzy skoro jeszcze Policja nie wie jak dokładnie było … Mowa jest srebrem, a milczenie złotem 😉

Przeciętny człowiek
11 miesięcy temu

A może rowerzysta nie zachował ostrożności może brak oświetlenia kamizelki może pobrostu zjechał po auto nigdy nie oceniajcie pochopnie . Bo wypadek to nagłe nie zamierzone zdarzenie

Mario
11 miesięcy temu

Do ×××××. Szybka ocena. A czy wiadomo Ci jaka była infrastruktura drogi? Czy było pobocze, czy droga była oświetlona czy rowery były wyposażone w oświetlenie, czy rowerzyści jechali obok siebie czy w rzędzie? Do zdarzenia doszło około dwudziestej wiec widoczność była ograniczona.

BHP BLASK
11 miesięcy temu

A dlaczego ta latarnia przy drodze tam nie świeci.

×××××
11 miesięcy temu

Zabrać gnojowi prawo jazdy dożywotnio bez prawa zdawania egzaminu ponownie!!!
Jeździć debil nie umie to nie powinien już nigdy wsiąść za kierownicę!!!!
To potencjalny morderca!!!
Teraz nie zabił ale w przyszłości może zabić!!!
Zdrowia dla rowerzysty a gnojowi z Opla więzienia!!!!
Kara musi być!!!!

8
0
Napisz co o tym sądziszx