OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Piknik LGBT w Parku Miejskim. Co robił radny PiS i kibice Ostrovii?

W sobotę w ostrowskim parku miejskim odbył się tęczowy event “różni ale równi”. Zgromadził on około 40 osób, głównie nastolatków. Na obrzeżach byli kibice piłkarskiej Ostrovii, a do środka wszedł radny PiS Piotr Lepka.

Radny Lepka postanowił zapoznać się bezpośrednio z hasłami i ideami, które promowano. Wśród nich był słownik z definicjami różnych płci.

Młodzież kojarzona z piłkarską Ostrovią przyglądała się z oddali. Cały czas ich zachowanie dozorowali policjanci, których tego dnia było wielu w ostrowskim parku.

O różność i równość trzeba dbać. Chodzi o to, żeby wszyscy byli równo traktowani – powiedział na wstępie przewodniczący zgromadzenia. Minutą ciszy uczczono pamięć ofiar zamachu na World Trade Center z okazji 20. rocznicy.

Następnie organizatorzy przeszli do prezentowania tematów wyborczych, które młoda lewica chciałaby wcielić w życie. Jednym z tematów była służba zdrowia i zamiar zwiększenia nakładów na nią.

POLECANE NEWSY
75 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan toti
10 dni temu

Precz z ciotami z kolorowymi flagami.

Przepuszczajcie pieszych na pasach
14 dni temu

Jakim trzeba być smutnym ziomalem, żeby specjalnie się wybrać na miasto, by oglądać ludzi na pikniku. 🥸 No kur.a mistrzowie wolnego czasu.

Mąż męża z dzieckiem
14 dni temu

Tym, którzy są przeciwko gejowskiemu seksowi, przypominam, że mogą go nie uprawiać. Tym, którzy są przeciwko gejowskim małżeństwom, przypominam, że zawsze mogą odmówić, gdy gej, czy lezbijka się im oświadczy. Tym, którzy uważają, że dwie dziewczyny, lub 2 chłopaków nie może się trzymać w miejscu publicznym za ręce, przypominam, że trzymanie za ręce nie robi nikomu nic, a przestrzeń publiczna, to nie wasza zagroda, gdzie możecie komuś coś nakazać. A jeśli macie problem z powstrzymaniem agresji, widząc pedała, czy lezbę, to idźcie do lekarza, albo na terapię. Agresywność da się wyleczyć.

Last edited 14 dni temu by Mąż męża z dzieckiem
Mareczek
14 dni temu

OVIA 1909
Chłopie, normalni ludzie dyskutują i próbują szanować racje drugiej strony, jeśli nie narusza naszej wolności, a nie walą po mordzie każdego, kto myśli inaczej, jak ameby umysłowe.

Do jaca
15 dni temu

Upośledzenie to widać po tym, jak piszesz.

jaca
15 dni temu

odrazu widac ze ta mlodziez LGTB to leczenia odrazu widac ze upośledzenie umysłowe ają

bcs
15 dni temu

A ile lat miały te dzieci, które widać na zdjęciach?

Ej kolego
15 dni temu

Niezły z ciebie bajkopisarz. Powinieneś spróbować może opublikować coś w jakimś magazynie, bo na byle forum się marnujesz

Stasiu
15 dni temu

Jak mówi w.cz. pan Michalkiewicz: Po co używać skrótu LGPT (Les, Gej, pedofil, Trans) skoro można polskich odpowiedników np. “Zboczeńcy”.

Kolega menela geja
15 dni temu

Geje, lesby i inne zoofile. Bawcie się swoimi zabawkami, ale nie wychodzcie z tym syfem na ulice. Dobrze radze.
Miałem kiedyś takiego sąsiada co to zapragnął pukać między pośladki kolege z klatki obok. Dziś ma niby normalną żonę, niby normalne dzieci…..ale już 3razy chciał się targnąć na swoje zycie…Dzieciaki nie eksperymentujcie z czymś czego sami nie rozumiecie. Taki kontakt z szambem czyli kontaktem gejowskim czy lesbijskim zawsze będzie w waszych głowach. I jak potem chcecie mieć normalny związek jak za guwniaka bawiliście się w doktora z kolegą z podwórka…bądzcie odpowiedzialni bo posmak gówna w ustach pozostanie z wami do końca….

75
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x