Koszmar! Próba porwania 8-letniej dziewczynki (aktualizacja)

W piątek rano 8-letnia dziewczynka szła sama do szkoły. Około kilometr przed nią doszło do koszmarnej sytuacji. Przy dziewczynce zatrzymał się samochód i mężczyzna próbował ją wciągnąć do samochodu. Dziewczynce na szczęście udało się wyswobodzić. W tej chwili poszukiwany jest przez policję.

Do tego zdarzenia doszło, w miejscowości oddalonej o 15 kilometrów od granicy powiatu ostrowskiego, w Sycowie. Pobliscy strażacy z Międzyborza wystosowali apel:

Apelujemy o szczególną uwagę i troskę o bezpieczeństwo naszych dzieci. Podejmijmy wspólnie działania zwiększające ich poczucie bezpieczeństwa w drodze do szkoły i do domu, a także podczas zabawy na placach i boiskach. Rozmawiajmy z dziećmi, jak maja się zachowywać i reagować na zaczepki ludzi, których nie znają; kogo i jak maja prosić o pomoc, szczególnie na ulicy. Jeśli to możliwe – zapewnijmy mu opiekę osoby dorosłej. Wszyscy zwracajmy uwagę na dzieci na ulicy, by mogły bez problemów dotrzeć do domu.

– Doszło do zmuszenia 8-letniej dziewczynki do określonego zachowania. Trwają działania prowadzone pod nadzorem prokuratury, i na tę chwilę tylko tyle możemy powiedzieć w tej sprawie – przekazała Justyna Tomaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Policja nie podaje więcej szczegółów, zasłaniając się dobrem dziecka i prowadzonej sprawy. W sobotę dziewczynka ma zostać przesłuchana w obecności psychologa.

W maju 2021 roku został porwany 11-letni Sebastian z Katowic. Doszło do tego na placu zabaw blisko miejsca zamieszkania. Wówczas
Tomasz M. zamordował swoją ofiarę, a zwłoki próbował zamurować pod garażem swojego domu. Pedofil morderca został zatrzymany przez śledczych. Później wyszło na jaw, że zabójca Sebastiana dopuścił się w przeszłości zniewolenia innego dziecka, które następnie kilkukrotnie wykorzystał seksualnie.

Aktualizacja:

Zaskakujący finał „próby porwania 8-latki”

POLECANE NEWSY

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kim
1 rok temu

Może być tak że to ojciec wysłał kogoś bo matka nie pozwala się widywać. Też tak miałem że żona prała dzieciom mózg a sądy to jedno wielkie dziadostwo. Po 15latach ( ma 22lata) jedno z moich dzieci jest bezdomnym narkomanem. Ktoś może zapytać,,, ale dlaczego ? dopóki płaciłem alimenty i brała dodatki mieszkaniowe, to dzieciak był potrzebny. A gdy już nie dawała sobie rady wyrzuciła go jak szmatę nie potrzebną i to wtedy mnie poinformowała o problemach. Widziałem się z nim i chciałem pomóc mu, mimo że nie otrzymywał ze mną kontaktów. Ale jeśli ktoś myśli że można pomóc narkomanowi, własnemu dziecku mimo najlepszych chęci, to jest w błędzie. Znajoma mi powiedziała że dopóki sam nie będzie chciał, to nikt mu nie pomoże. Tak sie kończy wykorzystywanie dzieci do walki z ojcem. Zabranianie widzeń, opowiadanie złych rzeczy na ojca, wręcz napuszczanie. Pozdrawiam Panią Urszule z domu Cz,,,, lub znana z drugiego imienia Dorota Cz. Znana wielu panom z fikołków.

Matka
1 rok temu

Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, odprowadzajmy nasze dzieci. Bowiem czyha na nich niebezpieczeństwo, to już nie jest świat jak dawniej. Chrońmy nasze dzieci.

Do Baltazar
1 rok temu

A ty w tym burdelu byłeś ciotką i uciekłeś? Zastanów się gościu co piszesz bo ktoś przechodzi traumę a ty jaja sobie robisz.

sasquad
1 rok temu

Już myślałem że Beatkę Kempę próbowali porwać. Bo w Brukseli przecież już nawet chcieli ją kiedyś gwałcić.

Wielebny
1 rok temu

Na tych prowincjach dalej niebezpiecznie jak w latach 90tych.

Yyyy
1 rok temu

Przede wszystkim 8 letnie dziecko nie może samo poruszać się po drodze.

denso
1 rok temu

Nie jest to przypadkiem ofiara rozwodzących się rodziców? Dziecko przy matce która nie chce pozwolić na widzenia z ojcem, ten nie mogąc się doczekać wyroku sadu postanawia porwać dziecko? Częsty scenariusz ostatnich czasów. Najgorsze jest to, że w tym udowadnianiu kto jest lepszym rodzicem cierpi dziecko…

Polopontiak
1 rok temu

Podobne zdarzenie miało miejsce w Wyszanowie koło Wieruszowa…szczegóły na portalu tugazeta.

Baltazar
1 rok temu

Rekrutacja do burdeli trwa

9
0
Napisz co o tym sądziszx