Ewakuacja podczas otwarcia hali Arena (zdjęcia + wideo)

Miało być wielkie otwarcie z pompą, a wyszła wielka wtopa. Podczas pokazu laserów i pirotechniki włączył się alarm przeciwpożarowy. Wszyscy musieli opuścić halę.

Alarm załączył się o godzinie 19.24. Dzisiejsze otwarcie było dla wybranych przez władze Ostrowa osób. Ewakuowano 1800 osób. Koszt otwarcia to 190 tysięcy złotych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrzeżenie pogodowe - PIĄTEK
Subskrybuj
Powiadom o

38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sir
2 lat temu

Był sir?

jacek
2 lat temu

jak sie nazywa ta dziewczyna co grała na skrzypcach piękne długie nogi 😉

Ostrow
2 lat temu

Brawo oo… W ostrowie nic nigdy się nie udaje. Halla dawno już działa ale nieee kasę trzeba wydać pozbierać gratulacje… Może lodowisko basen tez zrobimy otwarcie a co tam kase miasto ma podwyższy jeszcze z piec razy za śmieci i będzie na otwarcie…. I znowu pozostaje nam bawić się w miejscowościach koło Ostrowa… Ah

jaja
2 lat temu

Przypadki się zdarzają. Ot ktoś durny nie pomyślał, że w takiej sali są czujniki, które się uruchamiają przy zadymieniu. Ktoś nie pomyślał- durnie są nawet wśród władz. Mnie inna rzecz zastanawia. Ogłoszono alarm, wezwano ludzi do wyjścia, a muzyczka grała jeszcze dłuższą chwilę i jakoś reakcji ludzi odpowiedzialnych za porządek brakowało. To już jest groźne. Czy np podczas meczu, gdyby się uruchomił alarm, to też mecz będzie rozgrywany jakby nic się nie stało? Kto odpowiada np za ewakuację w tej sali? Czy może pan radny? Bo jeśli tak to już należy się bać.

Ania
2 lat temu

Czy podano gdzieś kryteria selekcji 1800 zasłużonych?

Baba
2 lat temu

No cóż. Polecą głowy płotek a rekiny dalej będą się pławić w luksusie. Życie.

Apoco
2 lat temu

Lifting Bety oślepia i zabija

JARO
2 lat temu

same dziadki…elektorat naszej Beti…naszej pani prezydent….reszta zapierdala w tym czasie w robocie. A co z dużą ilością kwiatów dla BETI…??? zróbmy kolejne otwarcie…..paranoja…pokazówka…gra polityczna….

38
0
Napisz co o tym sądziszx