OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ewakuacja podczas otwarcia hali Arena (zdjęcia + wideo)

Miało być wielkie otwarcie z pompą, a wyszła wielka wtopa. Podczas pokazu laserów i pirotechniki włączył się alarm przeciwpożarowy. Wszyscy musieli opuścić halę.

Alarm załączył się o godzinie 19.24. Dzisiejsze otwarcie było dla wybranych przez władze Ostrowa osób. Ewakuowano 1800 osób. Koszt otwarcia to 190 tysięcy złotych.

POLECANE NEWSY
38 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sir
13 dni temu

Był sir?

jacek
15 dni temu

jak sie nazywa ta dziewczyna co grała na skrzypcach piękne długie nogi 😉

Ostrow
16 dni temu

Brawo oo… W ostrowie nic nigdy się nie udaje. Halla dawno już działa ale nieee kasę trzeba wydać pozbierać gratulacje… Może lodowisko basen tez zrobimy otwarcie a co tam kase miasto ma podwyższy jeszcze z piec razy za śmieci i będzie na otwarcie…. I znowu pozostaje nam bawić się w miejscowościach koło Ostrowa… Ah

jaja
17 dni temu

Przypadki się zdarzają. Ot ktoś durny nie pomyślał, że w takiej sali są czujniki, które się uruchamiają przy zadymieniu. Ktoś nie pomyślał- durnie są nawet wśród władz. Mnie inna rzecz zastanawia. Ogłoszono alarm, wezwano ludzi do wyjścia, a muzyczka grała jeszcze dłuższą chwilę i jakoś reakcji ludzi odpowiedzialnych za porządek brakowało. To już jest groźne. Czy np podczas meczu, gdyby się uruchomił alarm, to też mecz będzie rozgrywany jakby nic się nie stało? Kto odpowiada np za ewakuację w tej sali? Czy może pan radny? Bo jeśli tak to już należy się bać.

Ania
17 dni temu

Czy podano gdzieś kryteria selekcji 1800 zasłużonych?

Baba
17 dni temu

No cóż. Polecą głowy płotek a rekiny dalej będą się pławić w luksusie. Życie.

Apoco
17 dni temu

Lifting Bety oślepia i zabija

JARO
17 dni temu

same dziadki…elektorat naszej Beti…naszej pani prezydent….reszta zapierdala w tym czasie w robocie. A co z dużą ilością kwiatów dla BETI…??? zróbmy kolejne otwarcie…..paranoja…pokazówka…gra polityczna….

do - do niezgodny
17 dni temu

Nie zrozumiałeś/ aś prostego przekazu ? Skaczecie sobie do oczu i ciśniecie jedni na drugich , tylko po co? Politycy i tak mają was gdzieś. Narzekasz teraz bo wcześniej było ci lepiej ? Opowiedz , kiedy to w Polsce żyło się wszystkim dobrze?! Która to władza sprawiała ,że wszyscy Polacy byli szczęśliwi .

Do Niezgodny
17 dni temu

Dramat to jest twój wpis.

38
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x