OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek Skorupki – Bema. Toyota vs citroen

Około godziny 11 doszło do wypadku dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Bema i Skorupki w Ostrowie Wielkopolskim. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Kobieta wyjechała toyotą w leasingu z ulicy Skorupki i doprowadziła do zderzenia z citroenem. Toyotą podróżowała tylko kierująca, a citroenem mężczyzna z kobietą. Obie kobiety trafiły do karetek z powodu odniesionych obrażeń. Były przytomne.

Skrzyżowanie do czasu zakończenia policyjnych czynności zostało zablokowane.

POLECANE NEWSY
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rrr
6 dni temu

fajny motor co to za sprzet

O S W
6 dni temu

Nie bez kozery mówi się, że ktoś jedzie jak p***a 🙂

Grzeniu
6 dni temu

A Citroen tez w leasingu czy za gotówkę?

Kierowca
7 dni temu

Baba za kierownicą kłopoty gotowe 🤣🤣

Agentka
7 dni temu

Baby wsiądą w auta starych i królowe pisdyy na drodze.

Agentka
7 dni temu

Hahahhaha znowu baba 😂😂😂😂

Równouprawniony
7 dni temu

Baba babie zgotowała ten los…

Józwa Butrym
7 dni temu

Kobitki, zwłaszcza te młode, coraz częściej pokazują się w autach, które wymagają nieco więcej umiejętności, albo dużo pokory. Mam tu na myśli duże SUV-y lub limuzyny o mocach ponad 200 koni. I niestety są to w większości osoby bardzo agresywne za kierownicą. Jeżdżę często Aleją Słowackiego i po ruszeniu spod świateł za mostem krotoszyńskim wskakują od razu na lewy pas i obowiązkowo dają w rurę na dosyć ostrym zakręcie. Kończy się to często równie ostry hamowaniem na następnych światłach przy Konopnickiej. Niedawno podczas deszczów jedna pani o mało nie zameldowała się na tyle 30 tonowej wywrotki.

Last edited 7 dni temu by Józwa Butrym
ara
7 dni temu

szybciej niech zasuwaja tymi starymi gruzami !!!

js
7 dni temu

Nie dziwię się. Wczoraj młody kierujący prawie wjechał w tył dostawczaka tak był zapatrzony w komórkę. W ostatniej chwili odbił w lewo i na jego szczęście ta strona jezdni była wolna. Dziś zupełnie bez sensu młoda kobieta wyprzedziła mnie na łuku chyba tylko po to aby pokazać jaka z niej mistrzyni jezdni. Nic nie zyskała bo jechałem za dwoma innymi autami, tyle tylko, że wyprzedziła jedno auto, przekroczyła ciągłą i zmusiła mnie do hamowania.

11
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x