OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek Skorupki – Bema. Toyota vs citroen

Około godziny 11 doszło do wypadku dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Bema i Skorupki w Ostrowie Wielkopolskim. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Kobieta wyjechała toyotą w leasingu z ulicy Skorupki i doprowadziła do zderzenia z citroenem. Toyotą podróżowała tylko kierująca, a citroenem mężczyzna z kobietą. Obie kobiety trafiły do karetek z powodu odniesionych obrażeń. Były przytomne.

Skrzyżowanie do czasu zakończenia policyjnych czynności zostało zablokowane.

POLECANE NEWSY
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rrr
17 dni temu

fajny motor co to za sprzet

O S W
17 dni temu

Nie bez kozery mówi się, że ktoś jedzie jak p***a 🙂

Grzeniu
17 dni temu

A Citroen tez w leasingu czy za gotówkę?

Kierowca
17 dni temu

Baba za kierownicą kłopoty gotowe 🤣🤣

Agentka
17 dni temu

Baby wsiądą w auta starych i królowe pisdyy na drodze.

Agentka
17 dni temu

Hahahhaha znowu baba 😂😂😂😂

Równouprawniony
17 dni temu

Baba babie zgotowała ten los…

Józwa Butrym
18 dni temu

Kobitki, zwłaszcza te młode, coraz częściej pokazują się w autach, które wymagają nieco więcej umiejętności, albo dużo pokory. Mam tu na myśli duże SUV-y lub limuzyny o mocach ponad 200 koni. I niestety są to w większości osoby bardzo agresywne za kierownicą. Jeżdżę często Aleją Słowackiego i po ruszeniu spod świateł za mostem krotoszyńskim wskakują od razu na lewy pas i obowiązkowo dają w rurę na dosyć ostrym zakręcie. Kończy się to często równie ostry hamowaniem na następnych światłach przy Konopnickiej. Niedawno podczas deszczów jedna pani o mało nie zameldowała się na tyle 30 tonowej wywrotki.

Last edited 18 dni temu by Józwa Butrym
ara
18 dni temu

szybciej niech zasuwaja tymi starymi gruzami !!!

js
18 dni temu

Nie dziwię się. Wczoraj młody kierujący prawie wjechał w tył dostawczaka tak był zapatrzony w komórkę. W ostatniej chwili odbił w lewo i na jego szczęście ta strona jezdni była wolna. Dziś zupełnie bez sensu młoda kobieta wyprzedziła mnie na łuku chyba tylko po to aby pokazać jaka z niej mistrzyni jezdni. Nic nie zyskała bo jechałem za dwoma innymi autami, tyle tylko, że wyprzedziła jedno auto, przekroczyła ciągłą i zmusiła mnie do hamowania.

11
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x