Zaginął grzybiarz. Trwa akcja (aktualizacja)

Przed godziną 13 zgłoszono zaginięcie grzybiarza. Około 75-letni mężczyzna jest w lesie koło Chojnika (gm. Sośnie). Na miejscu rozpoczyna się akcja poszukiwawcza.

Z mężczyzną nie ma kontaktu od kilku godzin. Na miejsce jadą 3 oznakowane radiowozy i jeden nieoznakowany. Rejon poszukiwań znajduje się koło drogi krajowej na Międzybórz.

Mężczyzna miał niebieską kurtkę i spodnie, przy czym kurtka miała żółte emblematy.

Aktualizacja:
Mieszkaniec Wrocławia poprosił napotkane osoby o dowiezienie do miejsca zamieszkania. Akcja zakończyła się.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  O co chodzi z tą kogeneracją?
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
2 lat temu

Ale afera, co drugi dzień jakiś dziadek idzie na grzyby i się gubi, przyczyna prosta – ładna pogoda i ciepło to latają po lasach i tyle. Zgubi się na chwilę i zaraz aferę kręcą, rodzina też trochę winna swoją drogą bo dziadek 75 lat sam do lasu ?! No trochę nie poważni są jednak 😉

Zjeb
2 lat temu

SiR jak zwykle nic nie zrobił

Mineton
2 lat temu

Kuwa ludzie 3 godziny się nie odzywał i już afera. Psy ostrowskie pobiegły w las z kupą w gaciach. A kolo na luzie do chaty cisnął. Kundle zluzujcie gacie

do Gg
2 lat temu

Może i nawiedzony, ale przynajmniej ma pasję. Lepiej żeby chodził po lesie niż gnił na kanapie i uwierz wtedy koszty leczenia byłyby większe niż ta sporadyczna akcja.
A fakt, że takiego się w domu nie utrzyma, bo i tak weźmie samochód i pojedzie, tylko wtedy nie powie gdzie i w razie co nawet nie wiadomo gdzie szukać.

Abc
2 lat temu

Ludzie przestańcie!
To może pozamykamy wszystko: na plażę nie wolno, to WOPR nie będzie potrzebny, w góry zakaz, to można będzie zlikwidować GOPR, zakaz wstępu do lasu (już przeżyliśmy) i nikt nie będzie musiał płacić za takie akcje. Pozamykajmy jeszcze sale i boiska sportowe, bo tam też często są wypadki, zakażmy poruszania się samochodami,…
A tak przynajmniej Policja coś pożytecznego zrobiła. A każdemu się zdarza zgubić w lesie, spowodować stłuczkę, zacząć tonąć czy zwyczajnie przewrócić się na chodniku.

Gg
2 lat temu

Następny nawiedzony grzybiarz i jego rodzina

Do Wkurwionego
2 lat temu

Ty:) Ja też, każdy płaci. Wszelkie działania służb potrzebnych (są takie, owszem) i instytucji pasożytniczych i szkodliwych (tych jest większość) finansujesz Ty i każdy inny nawet menel spod sklepu (taki notabene płaci więcej niż pracownik budżetówki, ale to inna historia).

Wkurwiony
2 lat temu

Kto płaci za te akcje? Mam nadzieję że nie ja w podatkach

Głupi by się domyślił
2 lat temu

Jak nie odbiera telefonu , to pewnie umarł. Już po nim.

9
0
Napisz co o tym sądziszx