OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zaginął grzybiarz. Trwa akcja (aktualizacja)

Przed godziną 13 zgłoszono zaginięcie grzybiarza. Około 75-letni mężczyzna jest w lesie koło Chojnika (gm. Sośnie). Na miejscu rozpoczyna się akcja poszukiwawcza.

Z mężczyzną nie ma kontaktu od kilku godzin. Na miejsce jadą 3 oznakowane radiowozy i jeden nieoznakowany. Rejon poszukiwań znajduje się koło drogi krajowej na Międzybórz.

Mężczyzna miał niebieską kurtkę i spodnie, przy czym kurtka miała żółte emblematy.

Aktualizacja:
Mieszkaniec Wrocławia poprosił napotkane osoby o dowiezienie do miejsca zamieszkania. Akcja zakończyła się.

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O S W
17 dni temu

Ale afera, co drugi dzień jakiś dziadek idzie na grzyby i się gubi, przyczyna prosta – ładna pogoda i ciepło to latają po lasach i tyle. Zgubi się na chwilę i zaraz aferę kręcą, rodzina też trochę winna swoją drogą bo dziadek 75 lat sam do lasu ?! No trochę nie poważni są jednak 😉

Zjeb
17 dni temu

SiR jak zwykle nic nie zrobił

Mineton
17 dni temu

Kuwa ludzie 3 godziny się nie odzywał i już afera. Psy ostrowskie pobiegły w las z kupą w gaciach. A kolo na luzie do chaty cisnął. Kundle zluzujcie gacie

do Gg
17 dni temu

Może i nawiedzony, ale przynajmniej ma pasję. Lepiej żeby chodził po lesie niż gnił na kanapie i uwierz wtedy koszty leczenia byłyby większe niż ta sporadyczna akcja.
A fakt, że takiego się w domu nie utrzyma, bo i tak weźmie samochód i pojedzie, tylko wtedy nie powie gdzie i w razie co nawet nie wiadomo gdzie szukać.

Abc
17 dni temu

Ludzie przestańcie!
To może pozamykamy wszystko: na plażę nie wolno, to WOPR nie będzie potrzebny, w góry zakaz, to można będzie zlikwidować GOPR, zakaz wstępu do lasu (już przeżyliśmy) i nikt nie będzie musiał płacić za takie akcje. Pozamykajmy jeszcze sale i boiska sportowe, bo tam też często są wypadki, zakażmy poruszania się samochodami,…
A tak przynajmniej Policja coś pożytecznego zrobiła. A każdemu się zdarza zgubić w lesie, spowodować stłuczkę, zacząć tonąć czy zwyczajnie przewrócić się na chodniku.

Gg
18 dni temu

Następny nawiedzony grzybiarz i jego rodzina

Do Wkurwionego
18 dni temu

Ty:) Ja też, każdy płaci. Wszelkie działania służb potrzebnych (są takie, owszem) i instytucji pasożytniczych i szkodliwych (tych jest większość) finansujesz Ty i każdy inny nawet menel spod sklepu (taki notabene płaci więcej niż pracownik budżetówki, ale to inna historia).

Wkurwiony
18 dni temu

Kto płaci za te akcje? Mam nadzieję że nie ja w podatkach

Głupi by się domyślił
18 dni temu

Jak nie odbiera telefonu , to pewnie umarł. Już po nim.

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x