OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Diler z Ostrowa wyeliminowany (zdjęcia z akcji)

Diler z Ostrowa wyeliminowany (zdjęcia z akcji)

W miniony weekend funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali do kontroli samochód osobowy w którym kierowca przewoził ponad kilogram narkotyków.

3 września br przed godziną 18 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie w miejscowości Słupia pod Kępnem zatrzymali do kontroli pojazd marki Renault, którym kierował 29 – letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Podczas wykonywania czynności służbowych szczególne zainteresowanie mundurowych zwróciło nerwowe zachowanie kierującego, co spowodowało podejrzenie, że mężczyzna może posiadać przy sobie rzeczy zabronione. W toku dalszych czynności służbowych podczas przeszukania pojazdu ujawniona została znaczna część narkotyków.

29 – letni kierowca przewoził ponad pół kilograma środków psychotropowych w postaci amfetaminy, ponad pół kilograma środków odurzających w postaci marihuany oraz środek odurzający w postaci haszyszu o wadze ponad 2 gramy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu.

Te narkotyki nie trafią na rynek, co zapobiegnie wielu tragediom.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
27 komentarzy
Maciek
4 lat temu

A moze to fagas moni od zuzy ona lubi młodych na bzykanko jednym slowem o starej ostrowska dupodaja a zreszta co tu pisać wpadł siedzi wiedzial jakie konsekwencje sa w przypadku posiadania takich rzeczy piontka

Do Apropo
4 lat temu

Powies se kolesia Wasyla zdjecie nad łóżkiem
I wylecz sie z komplesów

Apropo Wasyla
4 lat temu

Znam gościa. To idiota. Ale za to mądry i cwany. Rozumu za grosz jednak bardzo mocne plecy. Gość nie do ruszenia

Qwerty
4 lat temu

I kto uwierzy że ta kontrola była przypadkowa….

Racja
4 lat temu

odpowiem ci tak Pewnego razu mędrca zaczepił jakiś głupiec, wygadując jakieś głupoty.. I mędrzec mu wtedy…. Nic nie odpowiedział i poszedł dalej

Zorro
4 lat temu

Nie martw się wylapia wszystkie mendy !

Wsiowieszcz
4 lat temu

Jechał autem stary diler
Lecz młodszy niż premier Miller.
A gdy stanął do kontroli
Poczuł że go głowa boli.
Zaczął gapić się na rowy
A był przy tym dość nerwowy.
Policja zna te praktyki
I znalazła narkotyki.

DoOstrowianka
4 lat temu

A jaka to uczciwa praca? Co uczciwa praca chcesz osiagnac poza garbem?

Ostrowianka
4 lat temu

Do Respect
Weź się człowieku za uczciwą pracę a Wasyla zostaw w spokoju

Jebaćfajerów
4 lat temu

Do RESPECT
ZAL CI DUPĘ SCISKA Z TEGO POWODU CZY CO ? ZAZDROSCISZ ?

27
0
Napisz co o tym sądziszx
×