OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Diler z Ostrowa wyeliminowany (zdjęcia z akcji)

Diler z Ostrowa wyeliminowany (zdjęcia z akcji)

W miniony weekend funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali do kontroli samochód osobowy w którym kierowca przewoził ponad kilogram narkotyków.

3 września br przed godziną 18 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie w miejscowości Słupia pod Kępnem zatrzymali do kontroli pojazd marki Renault, którym kierował 29 – letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Podczas wykonywania czynności służbowych szczególne zainteresowanie mundurowych zwróciło nerwowe zachowanie kierującego, co spowodowało podejrzenie, że mężczyzna może posiadać przy sobie rzeczy zabronione. W toku dalszych czynności służbowych podczas przeszukania pojazdu ujawniona została znaczna część narkotyków.

29 – letni kierowca przewoził ponad pół kilograma środków psychotropowych w postaci amfetaminy, ponad pół kilograma środków odurzających w postaci marihuany oraz środek odurzający w postaci haszyszu o wadze ponad 2 gramy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu.

Te narkotyki nie trafią na rynek, co zapobiegnie wielu tragediom.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Odeszła mistrzyni szachowa. Miała raptem 38 lat
27 komentarzy
Syn Bogdana
4 lat temu

Ale pomidory w tych samarkach. Dobrze ze nie przywiózł tych glutów

Rybak
4 lat temu

Pewnie Kula i jego ekipa zombiaków.

Respect
4 lat temu

A Wasyl diluje tyle lat i jeszcze nie wpadł. Szacun

Skazany
4 lat temu

Na sam widok i myśl gardełko i kniapa swędzi

seniortakaprawda
4 lat temu

To nie jest tak że zatrzymują przypadkowo. Od dawna był namierzany.

Patologia
4 lat temu

Pięknie! Brawo Policja! Miejscem ścierwa jest więzienie…Dilerzy i ćpuny to zwykłe chwasty które trzeba usuwać.

Jojo
4 lat temu

Na moje oko totroche wiecej niz 2 gramy

Albert
4 lat temu

Listka robota

koper
4 lat temu

do Ehe- ciemnogród to jesteś ty baranie, najlepiej pozwolić na ćpanie, jazdę po pijaku itd, wtedy to będziesz zadowolony

Ehe
4 lat temu

Jaaasne ze to zapobiegnie tragedią… O tak! Lol… Ciemnogród

27
0
Napisz co o tym sądziszx
×