Młoda dziewczyna nie dotarła do szkoły

Kilka chwil po potrąceniu w Łąkocinach doszło do drugiego tego typu zdarzenia. Młoda dziewczyna została potrącona przy dawnym kinie Komeda.

Kobieta w wieku 24 lat jechała volkswagenem ulicą Kompałły w kierunku Ogródków Jordanowskich. Na przejściu dla pieszych pojawiła się 16-letnia dziewczyna. Potrącenie było mocne. W volkswagenie została wgnieciona maska od silnika. Przednia szyba była mocno rozbita. Poszkodowaną przewieziono do szpitala.

Kobieta z samochodu była roztrzęsiona. Poszkodowana nastolatka ma złamaną rękę i nogę.

CZYTAJ  4 wozy straży pożarnej do 1 motocyklisty

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Tom.
1 rok temu

Masz całkowitą rację. Idiotyczny przepis wszedł w życie i piesi włażą na pasy bez rozglądania się bo mają pierwszeństwo. Jezdnia jest dla pojazdów i basta. Trzeba patrzeć jak wchodzie się na pasy. Ja akurat nie jestem kierowcą ale widzę jak ludzie po wejściu nowych przepisów włażą na pasy. No po prostu barany. Mieszkam przy światłach i pasach to mam dobry podgląd. Dramat.

Tom
1 rok temu

Do Zenek22. Ty jesteś upośledzony ? czy matka cię tak głupiego urodziła ? Jesteś zwykłym bezmózgiem, pisząc swoje wypociny. Twierdzisz że kierowcy specjalnie czekają żeby kogoś rozjechać na pasach ?. To posłuchaj tłuku, ludzie bez wyobraźni przechodząc koło pasów są wstanie zmienić kierunek na pasy bez zastanowienia, wprost pod koła. Czy ty wieśniaku wyobrażasz sobie że można stać przed pasami autem bo ludzie przechodzą chodnikiem non stop ,,,, każdy potencjalny przechodzień w ułamek sekundy może zmienić kierunek ruchu i wleź ci przed auto. Nagle jakiś pajac, jak idzie tak wchodzi na pasy. Młodzi są bez wyobraźni, słyszą w telewizji bzdury o prawie zatrzymania się pojazdów, gdy tylko się pojawią przy pasach. Kilku idiotów auta rozjadą to młode bydło się uspokoi.

bc
1 rok temu

To przejście dla pieszych jest tragiczne. Jak się jedzie ulicą Kompałły w kierunku Ogródków Jordanowskich to rano jest taka pora, że słońce świeci prosto w oczy. Wyjeżdża się z cienia na to słońce i ono oślepia, właśnie tuż przed tym przejściem.
A to przejście jest ruchliwe.

O S W
1 rok temu

Wciąż istnieje coś takiego jak wtargnięcie pieszego przed nadjeżdżający pojazd to, że pieszy ma pierwszeństwo na przejściu nie oznacza, że może wchodzić wprost pod, które akurat jest na przejściu lub bezpośrednio przed przejściem. Ale co tam najważniejsze, że być może miała pierwszeństwo tylko co jej z tego niby pierwszeństwa jak kości połamane jej, a nie kierowcy, długa rehabilitacja czeka ją, a nie kierowcę, niech dziękuję Bogu, że żyje. Kierowca dostanie mandat i na drugi dzień będzie dalej jeździł, a nie leżeć połamanym w szpitalu czy kostnicy …

Zenek22
1 rok temu

Agentka, czy Ty jestes tą samą osobą ktora skladała kondolencje rodzinie tych zabitych młodych w wypadku?? Jesli tak, a na pewno tak, to jestes takim próznym babiszonem, ze brakuje słów, zeby Cie opisać.

Zenek22
1 rok temu

Do wszystkich wiesniaków za kólkiem, ćwierc inteligentów i cwierćinteligentek. Przepisy sie zmieniły drodzy kierowcy. Tylko Wy o tym fakcie zapominacie. Co drugi z was sklerotycy i sklerotyczki, powinien dostac taki mandat, zeby do konca miesiaca o suchym pysku życ. Wtedy byscie sie nauczyli troche pokory przed tymi słabsxymi na ulicy.

Zenek
1 rok temu

Wacek, a Ty wiesz ze przepisy sie zmieniły?! To kierowca ma obowiazek pezepuscic pieszego zblizającego sie do przejscia. Chlopie obudź sie.
Duzo kierowców juz zapomniało o tym fakcie. To tacy kierowcy, ze starcza sklerozą. Jedni od alkoholu, drudzy od nadmiaru cholesterolu. To sie nazywa miażdzyca postepująca. Wiecej chlejcie ochlapusy, bedzi z wami „lepiej”.

Wsiowieszcz
1 rok temu

Szła chodnikiem obok kina
Szesnastoletnia dziewczyna.
Drogą pod słońca promykiem
Jechała dama golfikiem.
Gdy ich losy się spotkały
Poważne straty powstały.
Dziewczyna jest połamana
A golfa czeka wymiana.

Wacek
1 rok temu

a co tak sie czepiacie? jak ktoś wam wlezie wprost pod koła to też będzie wasza wina? Pieszy ma obowiązek upewnić się, że wchodząc na przejście zbliżający się pojazd ma możliwość zatrzymania się! tyle na temat.

Nienauczycielka
1 rok temu

Pewnie myślała, że prawo pierwszeństwa na pasach daje jej również nieśmiertelność. Do kodeksu drogowego należy dopisać, że piesi mają posiadać rozum.

24
0
Napisz co o tym sądziszx