Brutalnie pobili czarnoskórego piłkarza

Udostępnij
Tweet

Czarnoskóry piłkarz został brutalnie pobity w nocy z soboty na niedzielę. Jest zawodnikiem LKS Korony Piaski, z którą w tym sezonie zmierzy się Centra Ostrów Wlkp. w ramach IV ligi, grupa Wielkopolska.

W godzinach nocnych doszło do pobicia naszego zawodnika Korony Piaski Tor Juniora Kondok Simona, który wracał z meczu z dworca PKP w Poznaniu do domu. Doznał on poważnych obrażeń, które zagrażają jego życiu. Jest to nasz przyjaciel i zwracamy sie z prośba o pomoc w poszukiwaniu sprawców. Prawdopodobnie było ich 4. Jego pobicie było na tle rasistowskim. Jeśli ktokolwiek miałby jakiekolwiek informacje, prosimy o pilny kontakt z policją bądź z nami. Bądźmy ludźmi i traktujmy sie z szacunkiem. – napisał jego klub w mediach społecznościowych.

Poszkodowany mężczyzna pojechał w nocy do Poznania, gdzie spędzał czas w klubie Pacha. Tam został zaczepiony przez dwóch agresorów, którzy rozpoczęli bójkę. Po chwili ochroniarze wyprowadzili uczestników bójki na zewnątrz. Wtedy kolejni czterej napastnicy dołączyli do pobicia czarnoskórego piłkarza. Policjanci pojechali na interwencję do nieprzytomnego mężczyzny.

Obecnie piłkarz jest przytomny i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zawodnik pochodzi z Sudanu Południowego, a wychował się w Ugandzie. Przyjechał do Polski studiować. Policja przegląda monitoringi, żeby ustalić wizerunki sprawców pobicia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Leciał na złamanie karku
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bolo
2 lat temu

Zachciało się Polskich dupeczek, no to oberwał. Już kiedyś jak chodził chłopok ze sąsiedniej wsi do dziewuchy, to był gnany. A co dopiero bambus.

NO RESPECT
2 lat temu

Wszyscy się wypowiadają jakby tam byli…. Media podały, że na tle rasistowskim, ale wiadomo jak to bywa z informacjami medialnymi. Czyli może był to zwykły bandytyzm, a może w wykonaniu „patriotycznie nastawionej młodzieży”, która ku uciesze rządzących głosi hasła „Polska dla Polaków” czy „Europa narodowa”, chociaż sama zasuwa do Anglii do roboty. Tak czy inaczej – BANDYTYZM, bo co by nie robił, to nie uzasadnia to takiego poziomu agresji. Ale pewnie sprawcy mają się za prawdziwych Polaków i katolików.

Co z tego że biała
2 lat temu

@Bambolejro jesteś debilem prostakiem i cipką która potrafi tylko siedzieć przed ekranem komputera i hejtować innych

bambo
2 lat temu

Jezu od razu wielkie larum i poruszenie jaki to w Polsce ogromny rasizm, czarnych ganiają z siekierami i meczetami codziennie po ulicach itd. żal ludzie to czytać. Za darmo pewno nie dostał, nie umiesz się zachować to masz na łeb proste, nie od dziś wiadomo, że za darmo to nawet wp******u się nie dostaje w dzisiejszych czasach. Może myślał, że jest w którymś zachodnim kalifacie (francuski/niemiecki) gdzie w biały dzień nielegalni imigranci molestują i biją kobiety na ulicach i może się za bardzo wczuł to go wyjaśnili.

Do Bomboleiro
2 lat temu

Ale ty jesteś pusty, aż dudni. Nawet gdyby tak było jak piszesz, w co wątpię, to pobić człowieka do nieprzytomności!!!!! Życzę tobie żeby ciebie ktoś tak urządził , za twoją głupotę i rasistowskie poglądy. A kim ty jesteś??? Mały biały idiota , bez krzty rozumu, o rasistowskich zapędach…..no rzeczywiście jest się czym szczycić.

Ostrów
2 lat temu

Białego pobiją i aż takiej sensacji nie ma. A

Anonim
2 lat temu

Bardzo smutne to co piszecie. Współczuję temu piłkarzowi.

Bambolejro
2 lat temu

Pewnie dostawiał się do jakiejś dupeczki i wyłapał…Wielkie halo…A tak przy okazji; co czarny ma białego???? Odp słuchać!!! Czarny ma białego słuchać ha ha

28
0
Napisz co o tym sądziszx