Czarno Czarni wystąpili na Deptaku

Czarno Czarni zamknęli kulturalne lato koncertem na Deptaku. Była cudowna pogoda, co ostatnio nie jest aż tak oczywiste, świetna muzyka, tuptanie nóżką i mnóstwo tańców i wspólnego śpiewania.

Czarno Czarni, którego członkowie w sporej części to ostrowianie, wykonali dziś wieczorem utwór „Nim wstanie dzień”, do którego muzykę napisał nasz Komeda. To piękny ukłon w stronę jazzmana i naszego miasta. Piątkowy koncert dostarczył mnóstwo pozytywnej energii.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  18-latka reanimowana przed domem (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Ozzy.
2 lat temu

Ozzy ! Zgłupiałeś? Dzieci chcesz komuś wychowywać? Nie twoja sprawa kto tam był i tego słuchał a dzieci były pod opieką, więc nie czepiaj się. Jak moje dzieci były małe to wszędzie je ze sobą braliśmy , na każdą imprezę i niejednokrotnie wracalo się w nocy. Wszyscy tak robiliśmy. Dzieci uczestniczyły w naszym życiu , i powiem tobie że dzisiaj są dorosłe, wykształconej, kulturalne i swoje dzieci też tak wychowują . Mam wspaniałe dzieci i wnuki również. Jak fajna impreza to dzieci należy zabierać na nią. Inna sprawa że rzeczywiście ten koncert nie powinien odbywać się pod oknami mieszkańców, bo nie każdy chce tego słuchać. Nie jest to miejsce na tego rodzaju imprezę .

Ozzy
2 lat temu

Dzieci tego pana w niebieskim powinny juz chyba spać… co one tam robią o tej pirze dnia

12
0
Napisz co o tym sądziszx