Co się dzieje z sarenką gdy trafi na TAKICH ludzi?

Mieszkaniec Wielowsi zgłosił się do Stowarzyszenia EKOklub informując, że w otoczeniu cmentarza leży poszkodowana zwierzyna leśna.

Na prośbę miłośników ekologii zareagowało dwóch weterynarzy: Pan Dawid Ziętek, który dokonał wstępnej obserwacji i diagnozy, a później dotarł Pan Paweł Kędzierski.

Zadziałał także „kanał” z urzędu gminy Sieroszewice, pan Jerzy Kucharski, który skontaktował się z kim należy.

EKOklubowy Wolontariusz pilnował zwierzęcia, podawał wodę, przykrył kocem aż do czasu przybycia fachowej pomocy.

Po zaopiekowaniu, podaniu leków, SARENKA pełna sił wróciła do lasu – relacjonował następnego dnia WETERYNARZ Paweł Kędzierski

DZIĘKUJEMY za współpracę wszystkim ludziom dobrego serca, którym nie brakuje wrażliwości i pomaganie jest naturalnym ludzkim odruchem. – napisali przedstawiciele EKOklubu.

CZYTAJ  4 wozy straży pożarnej do 1 motocyklisty

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
NO RESPECT
1 rok temu

oo – poprosimy o dowody, że ci konkretni ludzie zrobili tak jak piszesz…
A tak na marginesie, coś mi się wydaje, że domeną tych „prawicowych”, „konserwatywnych”, „bogobojnych” „prawdziwych Polaków i katolików” jest przyzwolenie na cierpienie zwierzęt, bicie dzieci, zmuszanie kobiet do rodzenia martwych płodów, pedofilię księży czy atakowanie na ulicy chudych dziewczynek za tęczowe torebki. Jak staje naprzeciw takiego sprawny facet, to ten jakoś traci wigor w walce o swoje „wartości”. Sprawdzone.

Wiaczesłav Bierezuckiy
1 rok temu

Kiełba ze sarny jest droga ale przepyszna.

mmm
1 rok temu

Ale mi narobiliście smaka na kabanoska z dziczyzny…

Złośliwy
1 rok temu

…asd- u ciebie ewolucja zatrzymała się w połowie. Wróć do szkoły, powtórz język polski.

Edyta
1 rok temu

Jednak zdarzają sie dobrzy ludzie brawo dla pana za dobre serce bedzie to napewno wynagrodzone w życiu

"mordy lewackie"
1 rok temu

ŚMIECH na sali!Czy ktokolwiek z was wie jak zachowuje się ranna sarna?Napewno nie jak na tym zdjęciu!!!!!!!!!!!!!To nie pies czy kot, tylko dzikie zwierzę które nie jest przyzwyczajone do ludzi i gabinetu weteranyjnego, ono potrafi zejść na zawał gdy takie psełdo lekarze próbują do nich podejść gdy są ranne.W 99% takie sarny(jeszcze żywe)są zabierane przez myśliwych na obiad a 1%trafia do lecznic skąd już do lasu trafić nie mogą ,ponieważ ich rodzina by ich nie zaakceptowała po kontakcie z człowiekiem!Więc nie pierdolta tu o ty tym jacy jesteście za pomaganiem „wszystkim”bo po pierwsze .uja możecie,a po drugie .uja chcecie.Tylko wyrzygać na fejsie czy insta jacy to „światowi”jesteście ,a koniec końców robicie więcej zła niż dobra!!!!!!

***** po
1 rok temu

Brawo pisiory!!!

oo
1 rok temu

Rozpie..ala mnie ta lewacka .tęczowa, jednorożcowa, proekologiczna ideologia!! Prawda jest taka że ta sarenka właśnie w tej chwili skwierczy na patelniach tych „panów weterynarzy i ekoklubowych wolontariuszy” Tak jak napisane że „przykryli i podawali wodę” tylko po to by się nie przypaliło!!! Prawda jest taka, że zwierząt takich jak:sarna,zając czy wszystkie które nie są drapieżnikami nie trzeba badać przez weterynarię na włośnicę czy wściekliznę! I właśnie dlatego ci psełdo „pomocnicy”jeżdzą na takie akcje!!

Pener z Nowotki
1 rok temu

Każdy myśliwy to skryty gey.

Gzyms
1 rok temu

Bardzo proszę o poważne potraktowanie mojego wpisu/posta My, ludzie rodzimy się i żyjemy po to żeby mieć hobby, pasje , fantazję i kupę kasy. Po to żyjemy…… sarna rodzi się i jedyne co chce od świata to to żeby ŻYĆ!! Sarenkę, jelonek to są śliczne zwierzątka- żywe! Mają piękne oczka i całe są śliczne, chcą tylko żyć… I tu na przeszkodzie stawają im psełdo „myśliwi ” którzy pod pozorem gospodarki leśnej je zabijają! Po co? Tylko dlatego żeby mieć wzwód podczas zblizenia z żoną. Każdy myśliwy to FUJARA życiowa która nie radzi sobie w życiu. Czerpie przyjemność z zabicia niewinnego zwierzęcia – pięknego stworzenia. Taka Viagra dla ułomnych….

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Gzyms
18
0
Napisz co o tym sądziszx