Będzie nowa karetka i remont oddziału

Dziś podpisano (na starej neurologii) umowę na dofinansowanie remontu oddziału zwanego Interną B w ostrowskim szpitalu. Koszt prac to ok. 3 mln zł, z czego 600 tys. pochodzi z budżetu powiatu ostrowskiego, a 2,4 mln to środki z rezerwy budżetowej państwa.

– Cieszę się, że wracające w ten sposób do naszego powiatu pieniądze podatników wykorzystane zostaną na remont tego właśnie oddziału, który w ostatnich miesiącach dedykowany był pacjentom chorym na covid. Powstaną mniejsze sale z węzłami sanitarnymi (obecnie są tylko dwie łazienki) i co bardzo ważne łóżka z dostępem do paneli tlenowych. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania tych funduszy. Jeśli wszystko pójdzie z planem, to w głównym budynku do remontu pozostanie w tym roku tylko oddział laryngologiczny. Kiedy zaczynaliśmy zmiany mało kto wierzył, że uda się aż tyle zrobić. – powiedział Paweł Rajski, starosta ostrowski.

Na nową karetkę przekazano 580 tys. zł z pieniędzy rządowych.

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
***** ***
8 miesięcy temu

Do tego tępaka *****po Ty Ośle dupo lizusie kaczora Ty tępa szmato z pod klozeta . Ty wiesz jak Polska jest rozwinięta . Ty ścierwo zasne jak Ty możesz opowiadać jak Polsk jest rozwinięta jak Ty nie nasz mózgu . Gnojo żerco .

rrrr
8 miesięcy temu

super

***** po
8 miesięcy temu

Polska jest najbardziej rozwiniętym krajem na świecie… u nas kościoły są pełne a na świecie powrót do barbarzyństwa!!!

***** ***
8 miesięcy temu

Do tego *****po . Jesteś tak głupi że aż mi Cię żal . Oglądasz tą zasraną tvpinfo a to grube babsko bzdury opowiada . Baranie przeczytaj z czego są pieniądze Ty ośle na to wszystko płacisz a te pieniądze to tylko kropla za chwile ośle nie będzie Cię stać aby napisać komentarz bo nie będziesz miał dostępu do internetu czy tez nie będzie Cię stać . Jesteś żałosny z tekstem że Polska Ci się podoba daleko nam do krajów rozwiniętych a dlaczego? gdyby rządy tyle kasy nie przepierdzielali byli byśmy napewno bardziej rozwiniętym krajem a tak przez takich jak Ty ośle jesteśmy za murzynami .

Marian
8 miesięcy temu

Jedna i to mała jaskółka nie czyni wiosny.

RR
8 miesięcy temu

I to jest dobra robota, tak trzymać.

dark
8 miesięcy temu

3 miliony na remont jednego oddziału?

Pener z Nowotki
8 miesięcy temu

Starosta Paweł jest w porządku, fajny facet. 👌👌👌👌👌👌👌

dede
8 miesięcy temu

zbędny wydatek tak mamy od 1.5 roku tylko jedną chorobę

ąś
8 miesięcy temu

gadanie nic nie kosztuje. ładnie ,że regipsy, emulsja, farba – ale szpitalo to personel, opieka, . A z tym jeszcze duzo do życzenia. Ale ZOZ Ostrów jest na dobrej drodze – Panie dyrektorze zatrudniac mniej kolesiów a wiecej młodych obcych lekarzy z zewnatrz. Gratulacje dla Dyrektora .

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x