Wakacyjne remonty w przedszkolach

Wakacyjna przerwa dobiega końca, a z nią remonty w miejskich szkołach i przedszkolach. Na ten cel miasto Ostrów przeznaczyło niemal 1,5 mln złotych. To inwestycja w przyjazne, bezpieczne warunki do nauki.

Remontowany jest budynek przy ulicy Waryńskiego, ale także wiele innych placówek oświatowych w mieście – m.in. malowane są sale lekcyjne w Szkole Podstawowej nr 2, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 będą mieć odnowioną salę, zmodernizowany dach i czujniki automatycznych wejść do obiektu, prace remontowe trwają także w ostrowskiej „Szóstce”. Tu modernizację przechodzi hala sportowa i pomieszczenia sanitarne, remonty wymagały także schody i podjazdy dla osób z niepełnosprawnościami. W Przedszkolu nr 6 wymieniana jest instalacja elektryczna w całej placówce, podobne prace trwają również w Przedszkolu nr 15. Modernizację przechodzi także Przedszkole nr 8. Doposażony został również plac zabaw w Przedszkolu nr 9.

To jednak nie koniec inwestycji oświatowych. Jesienią będą kontynuowane te, które nie będą kolidować z nauką naszych dzieci i młodzieży.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Kurier ustrzelił pijaka
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ambroziak
2 lat temu

Uczą niemieckiego żeby po szkole uciekać do firerów

Obywatel_X
2 lat temu

Na ścianie placówki, która kształci młode pokolenia powinny być godło i krzyż a nie jakieś flagi obcych państw. Tym bardziej takich, które za przyjaciół się obwieszczają, a koło dupy nam wiecznie robią. WSTYD!

Gurke
2 lat temu

A to polska placówka czy szwabska?

3
0
Napisz co o tym sądziszx