Świetna wiadomość dot. leczenia strażaka z OSP

„Kochani!! Otrzymaliśmy wspaniałą i niespodziewana wiadomość. Lek, ratujący życie Adama zostanie zrefundowany w całości!!

Nie da się opisać radości którą odczuwamy od kiedy ta wiadomość dotarła do nas.
W imieniu Adama, jego rodziny oraz naszym, strażaków CHCIELIBYŚMY WAM WSZYSTKIM BARDZO PODZIĘKOWAĆ. Gdy dowiedzieliśmy się, że Adam ma bardzo mało czasu na zebranie tak dużej kwoty na lek, natychmiast rozpoczęliśmy działania aby mu pomóc. Liczne zbiórki, pukanie od drzwi do drzwi, prowadzone licytacje, turniej… pokazały nam jedno… MAMY WOKÓŁ SIEBIE LUDZI O WIELKICH SERCACH. Wszędzie gdzie się pojawiliśmy, zostaliśmy przyjęci ze zrozumieniem i finansowym wsparciem. Wiele osób czy też organizacji samodzielnie prowadziło zbiórki, organizowało różne akcje, wszystko po to by pomóc Adamowi w leczeniu.

ZA TO WSZYSTKO SERDECZNE DZIĘKUJEMY !!!
NIE DA SIĘ SŁOWAMI OPISAĆ NASZEJ WDZIĘCZNOŚCI.

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić fakt, iż na prośbę rodziny, wszystkie pieniążki które zostały zebrane podczas naszych działań, ZOSTAŁY PRZEKAZANE NA KONTO FUNDACJI SIEPOMAGAM ORAZ STOWARZYSZENIA QULTURA21.

RODZINA NIE OTRZYMAŁA NAWET 1 GROSZA DO RĄK WŁASNYCH.

Pieniądze zgromadzone na kontach fundacji i stowarzyszeniu zostaną przekazane na dalsze leczenie Adama!! Dlatego, iż otrzymanie 4 dawek leku nie zakończy jego leczenia!! Przed nim jeszcze długa droga a środki finansowe, które zostały dla niego zebrane będą mu jeszcze potrzebne na kontynuacje tego leczenia. Rodzina by móc skorzystać z tych środków będzie musiała okazać się fakturą. W związku z powyższym zapewniamy, iż zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na cel, który sobie założyliśmy- leczenie Adama. A jeżeli wszystko ułoży się po naszej myśli i nie będzie potrzeby korzystania z tych pieniędzy, zostaną przekazane na inne osoby potrzebujące pomocy.

Dziękujemy za Waszą pomoc i okazanie dobrego serca.
Jestescie wielcy” — piszą strażacy z OSP Sobótka.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
***** ***
2 lat temu

Jasnowidz . Idź Ty się lecz na nogi , jesteś tak słaby że palce nie chcą pisać komentarza na Twoje wypowiedzi .

Jasnowidz
2 lat temu

kolo@ Te pieniądze zmarnowane były przez takich pajacy jak ty i ta cała śmieszna opozycja z Gowinem łącznie. Sasin nie uzdrowi całego świata. Tym bardziej służby zdrowia, przez tyle lat niszczona takich oszołomów z PO i SLD.

TVN24
2 lat temu

Do ,,kolo,, tobie platfusie to pieniądze całego świata już nie pomogą, przypadek beznadziejny 😂😂😂

kolo
2 lat temu

Ile ludzi można by wyleczyć za pieniądze przejebane przez Sasina i innych Pisiorów?
Pozdrawiam i życzę zdrowia

Alicja
2 lat temu

To jest baaardzo dobra wiadomość!!!
Chociaż tyle czasami można dostać od naszego Państwa – refundację za leki.
„Rodzina by móc skorzystać z tych środków będzie musiała okazać się fakturą” – Dobrze że zostało to poruszone gdyż znaczna większość osób o dobrym sercu wpłacające na konto fundacji lub stowarzyszenia myśli że te pieniążki trafią bezpośrednio do osób dla których się te pieniądze zbiera, a tak nie jest!!!.
Trzeba się nieźle nagimnastykować później żeby odzyskać te pieniążki (teoretycznie własne pieniążki) okazywać fakturami, rachunkami… etc..
I jak zawsze to bywa, najpierw musisz mieć pieniądze by móc odzyskać to co zostało zebrane dla Ciebie.
Absolutnie nie neguję działań żadnej fundacji, robią świetną robotę, naświetlam tylko jak to wygląda w praktyce.

5
0
Napisz co o tym sądziszx