Rowerzystka wjechała w auto. To jej trzeci wypadek

Rowerzystka w dojrzałym wieku jechała ciągiem pieszo-rowerowym wzdłuż ulicy Krotoszyńskiej. Nagle postanowiła skręcić w ulicę Makową wjeżdżając w bok auta.

Ford dojeżdżał ulicą Makową do ulicy Krotoszyńskiej. Osobówka miała małą prędkość. Rowerzystka nie zdążyła wyhamować lub wyminąć Forda, przez co uderzyła w jego przednie prawe koło.

Kobietq przewróciła się z roweru, dlatego wezwano pogotowie ratunkowe, którego personel udzielił pomocy medycznej. Kobieta była przytomna.

Osoba z rodziny rowerzystki przyznała, że sprawczyni kolizji ma już na koncie 3 wypadki. Ten również nie zakończył się mocnymi obrażeniami, ale z uwagi na wiek kobiety warto rozważyć zmianę środka lokomocji lub zainwestowanie w kask.

POLECANE NEWSY

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fixer
1 rok temu

A czy ta mistrzyni bicykla nie pochodzi czasem z Gorzyc Wielkich?

Złośliwy
1 rok temu

Ej ty Tarzan w domu małpy pilnuj.

Pan Hihotek
1 rok temu

Starucha sklerotyczka kalika jedna , na girach nimo siły dreptać to na rower się pcho. Znaków pewnie nie zna ani przepisów , taki przychlast w ogóle nie powinien się poruszać po drodze.

Abc
1 rok temu

Niech ta kobieta weźmie wnuka/wnuczkę i pouczy się z nimi do egzaminów na kartę rowerową, bo może być nieszczęście.

Tarzan
1 rok temu

Ej ty złośliwy ty chyba byłeś rowerem nie dalej jak u sasiada

Tarzan
1 rok temu

Czy Pani Klimek była za granicą w Holandii lub Belgii to by Pani zobaczyła jak tam jest rozwiązany problem rowerzystów i pieszych. Rowerzysta ma swoje światła pieszy to samo. Samochody swoje. Problem rozwiązany. A tu widzę Wydaje się Kasę na bzdety a powinien to być priorytet w Ostrowie. Myśl no Kobitko trochę bo jak będą wybory to może się da coś ugrać na przyszłość. Pozdro Czatowniki

Złośliwy
1 rok temu

Aż miło poczytać te „sympatyczne” komentarze. Świetna lektura. Przy niej moja empatia do was „wzrasta”. Jeszcze trochę to się w realu pozagryzacie. Udanego weekendu.

O S W
1 rok temu

Rodzina trochę jednak nie poważna, że pozwala babci jeździć rowerem w tym wieku, kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii …

kris
1 rok temu

Może wreszcie policja weźmie się za rowerzystów i pieszych?Od kiedy przepisy dały pierwszeństwo pieszemu na przejściu ,ci pierwsi jadą przez przejścia dla pieszych z rozpędu czy jest śluza czy jej nie ma ,, nie sygnalizują zamiaru wjazdu mimo , że zmieniają kierunek , a drudzy wchodzą prosto pod auta.

***** ***
1 rok temu

Jak jest dojrzała jak stara śliwka to niech spada jak śliwka z drzewa a ona z ulicy bo widać jest zagrożeniem na drodze!!!
Pieszo a nie rowerem jak nie umie jeździć!
3 raz! To niech uważa bo 4 może być ostatni👻
Za jej mlodych czasów było mniej aut więc przyzwyczajenie zostało i jeździ na pamięć i na ślepo no i efekty widać!
Niech babsko siedzi w domu i wnuki bawi!
Lub modli się do szatana Rydzyka😈

18
0
Napisz co o tym sądziszx