Kolejny pedofil namierzony. Tym razem chciał się umówić z 12-latką (wideo)

Grupa Child Guard Unit Poland namierzyła kolejnego pedofila z naszego regionu. Tym razem jest to mieszkaniec Krotoszyna, który chciał się umówić z 12-latką. Na spotkanie z dzieckiem przyniósł pluszowego misia z serduszkiem. Do spotkania doszło na terenie Wrocławia, a nagranie z mężczyzną możecie obejrzeć poniżej.

https://fb.watch/7fTQZO89a-/

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Grand Prix - festiwal filmowy - zapowiedź
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Skeee
2 lat temu

Pewno to ksiądz proboszcz co go młodzi wierni całują w osrany pierścień

Gustav
2 lat temu

Elektorat opozycji (koszulka potwierdza);D A nibyopozycja głosi, że księża takie akcje robią. Beneficjent tęczowej rewolty. „love is love”… Nie ważne czy się pedzie cwelą czy lezby nożycują, czy też stary grzyb za dziećmi ugania. Tęcza głosi by się kochać. Ciężarówki z Warszawy głoszą prawdę przez to dla lewaków są niewygodne! Prawa LGBT to wstęp do powszechnej pedofilii. PiSu się boją jednostki, które czystego sumienia nie mają.

Patryk
2 lat temu

Ale pisowscy ksieza są zajebisci, za niedługo będziecie na smyczy przez pis ,ciemnogrod. A co do chlopaka 20 lat pracy , pod rygorem.

Zulekl
2 lat temu

Wychowanek TVN.

mama
2 lat temu

mamy kolejny efekt wychowania telewizyjno-internetowego z którym państwo sobie nie radzi .Za moich czasów za taki napis na koszulce na tyłku nie usiadłabym tydzień .Pewnie jako szanowany i niekarany obywatel dostanie śmieszny wyrok w zawieszeniu i wróci do poszukiwań z uśmiechem na pysku.

hmm
2 lat temu

Dobrze ,że są takie akcje i wyłapywani są tacy goście. Szkoda tylko ,że przeważnie są to płotki a tych „grubych” ryb to tacy łowcy nie tykają . Gość mówi ,że policja już wcześniej była powiadomiona.. film trwa 41 minut i w ciągu tego czasu nikt się nie pojawia ! Widać jak bardzo policja ma gdzieś . W przypadku tego typa , to za tą akcję raczej niewiele mu zrobią. Dobry prawnik raczej spokojnie go z tego wyciągnie , tym bardziej ,że była to prowokacja . Pytanie tylko co gość miał na kompie i w telefonie. Ogólnie widać ,że gość jakiś mało kumaty, że wdał się w tak długą gadkę, widocznie liczył ,że mu się upiecze.

xxxxx
2 lat temu

Po wpisach niżej i po koszulce gościa widać jak bardzo ludzie mają wyprane politycznie głowy . Dlatego w Polsce nigdy nie będzie dobrze

KOMITET OBRONY DEBILI
2 lat temu

I tak będzie jak PO -paprańcy wygrają wybory Taka sytuacja

Zdzisiek
2 lat temu

Chłopak od ryżego hoooja tózka…Wyborcy PO tacy są.Zwyrole.

Won Tusk
2 lat temu

Człowiek Donalda Tuska.Widać że Dzieci są dla niego udręką.

39
0
Napisz co o tym sądziszx