Lekarka rodzinna potrącona na rowerze (ZDJĘCIA)

W sobotnie popołudnie doszło do potrącenia rowerzystki na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Batorego w Ostrowie Wielkopolskim. Poszkodowaną przetransportowano do szpitala w celu przeprowadzenia dokładnych badań.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że toyotą kierowała kobieta. Jechała ulicą Traugutta od strony ulicy Krotoszyńskiej. Już tam miała przebitą przednią lewą oponę. Przez skrzyżowanie z ulicą Batorego chciała przejechać prosto, ale potrąciła rowerzystkę.

Poszkodowaną okazała się lekarka rodzinna z pobliskiej przychodni. Karetka zabrała ją na sygnałach dźwiękowych do szpitala. Rower ma wykrzywione koło.

CZYTAJ  Niepełnosprawny 13-latek wyciągnięty z zimnej wody

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
K.
1 rok temu

Pani Doktor dzisiaj zmarła… 😞

rar
1 rok temu

ladna gazzelka

jam
1 rok temu

a co to ma za znaczenie i to kolejny raz w TVP sugestia zawodu osób bioracych udział w materiałach TVP . Generuje to tania sensacja ? lekarz czy klecha, a robol z budowy co to zmieni i w czym sensacja .

Denner
1 rok temu

Kierowcę odesłać na ponowny egzamin PJ, nie dość, że nie potrafi ogarnąć kapcia to widać uszkodzenia spowodowane przecięciem opony bo pewnie swoją limuzyną nie potrafiła odpowiednio skręcić i wjechała na kraweżnik

Do Janka.
1 rok temu

Janek ty gburze . Teleporady wprowadził rząd a nie lekarze rodzinni. Poza tym nie mam żadnego problemu żeby umówić się na wizytę z lekarzem, korzystałam kilka razy i zresztą nie tylko ja i nigdy mi nikt nie odmówił. O tyle bardziej chwale taką formę bo nie czekam w kolejce. Nie bądź więc wredny i złośliwy bo nie wiadomo kiedy będziesz potrzebował pomocy lekarskie…..może ciebie też samochód potrąci….nigdy nie wiadomo.

Ostrowiak
1 rok temu

Pani doktor może była na heju dmuchała w balonik tego nie piszą co ma opona do wypadku może przejeżdżała przez przejście dla pieszych a się nie przejeżdża jak nie ma ścieżki rowerowej tam są kamery w straży może coś widać

pucuś
1 rok temu

Co macie do rowera jest super,oby jej się nic nie stało

Yebus
1 rok temu

Tępa Karyna z toyoty , prawko pewnie za piękne oczy zrobione hehe

Janek
1 rok temu

Powinna dostać teleporade!!!

Nadzwyczajna kasta nadludzi
1 rok temu

Baba tam jedzie nie patrzy na nic, czy koło przebite, czy nie czy tam coś wali w kole czy nie, a co tam klapki na oczy i dzida do przodu jazda jeeaaa

19
0
Napisz co o tym sądziszx