OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Lekarka rodzinna potrącona na rowerze (ZDJĘCIA)

W sobotnie popołudnie doszło do potrącenia rowerzystki na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Batorego w Ostrowie Wielkopolskim. Poszkodowaną przetransportowano do szpitala w celu przeprowadzenia dokładnych badań.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że toyotą kierowała kobieta. Jechała ulicą Traugutta od strony ulicy Krotoszyńskiej. Już tam miała przebitą przednią lewą oponę. Przez skrzyżowanie z ulicą Batorego chciała przejechać prosto, ale potrąciła rowerzystkę.

Poszkodowaną okazała się lekarka rodzinna z pobliskiej przychodni. Karetka zabrała ją na sygnałach dźwiękowych do szpitala. Rower ma wykrzywione koło.

POLECANE NEWSY
20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
K.
28 dni temu

Pani Doktor dzisiaj zmarła… 😞

rar
3 miesięcy temu

ladna gazzelka

jam
3 miesięcy temu

a co to ma za znaczenie i to kolejny raz w TVP sugestia zawodu osób bioracych udział w materiałach TVP . Generuje to tania sensacja ? lekarz czy klecha, a robol z budowy co to zmieni i w czym sensacja .

Denner
3 miesięcy temu

Kierowcę odesłać na ponowny egzamin PJ, nie dość, że nie potrafi ogarnąć kapcia to widać uszkodzenia spowodowane przecięciem opony bo pewnie swoją limuzyną nie potrafiła odpowiednio skręcić i wjechała na kraweżnik

Do Janka.
3 miesięcy temu

Janek ty gburze . Teleporady wprowadził rząd a nie lekarze rodzinni. Poza tym nie mam żadnego problemu żeby umówić się na wizytę z lekarzem, korzystałam kilka razy i zresztą nie tylko ja i nigdy mi nikt nie odmówił. O tyle bardziej chwale taką formę bo nie czekam w kolejce. Nie bądź więc wredny i złośliwy bo nie wiadomo kiedy będziesz potrzebował pomocy lekarskie…..może ciebie też samochód potrąci….nigdy nie wiadomo.

Ostrowiak
3 miesięcy temu

Pani doktor może była na heju dmuchała w balonik tego nie piszą co ma opona do wypadku może przejeżdżała przez przejście dla pieszych a się nie przejeżdża jak nie ma ścieżki rowerowej tam są kamery w straży może coś widać

pucuś
3 miesięcy temu

Co macie do rowera jest super,oby jej się nic nie stało

gaga
3 miesięcy temu

FEJK LEKARZE NIE JEZDZA ROWERAMI TO PRZEBIERANIEC.A JAK LEKARZ NIECH SIE SAMA WYLECZY!

Yebus
3 miesięcy temu

Tępa Karyna z toyoty , prawko pewnie za piękne oczy zrobione hehe

Janek
3 miesięcy temu

Powinna dostać teleporade!!!

20
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x