Wyrzucił pieska z powodu wakacji

„Kolejna ofiara wakacji czy może czarnego, okrutnego serca? Siedzę przy nim, trzymam za łapkę by kroplówka do niego dotarła, patrzę na niego myśląc co musiał przejść. Malutki, słabiutki, samotny, wywalony jak śmieć na środek ulicy w szczerym polu.

Żadnej szansy na pomoc

Kim trzeba być by takie coś zrobić? Co sie dzieje z ludźmi, że potrafią zrobić taką rzecz? Nie znajduję odpowiedzi. Gniew tylko narasta i cicha myśl, że może karma wróci do tego ktosia.

Dzięki Bogu ktoś dobry przyjeżdżał tą drogą i nie został obojętny na malucha. Zabezpieczył go i zadzwonił po nas. Maluszek już był u weta, założono mu welfron- jest maxymalnie odwodniony. Nie wiemy czy uda się go uratować, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy by dać mu szansę na dobre życie. Za to jak został potraktowany na samym początku swej drogi powinien mieć już tylko wspaniały dom z ludźmi wielkiego serca.

Proszę trzymajcie kciuki by wygrał tą walkę.” piszą przedstawiciele  Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim.

POLECANE NEWSY

25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aga
1 rok temu

Do… Anonimowo każdy umie napisać taki komentarz, przedstaw się, spotkamy się i pogadamy i zobaczymy czy również stwierdzisz, że jak jedziesz na wakacje to kijem w łeb i do piachy, czy wtedy też będziesz taki mądry ośle. A piesek wydobrzeje i znajdzie cudowny dom 😊

Czytelniczka.m.
1 rok temu

Wiadomo jak miewa się Piesek? ❤

jamnik
1 rok temu

ładny mocny szczeniak , widac, że mocne szczenie- wojownik . wyjdzie z tego i bedzie komus wiernie słuzył , bedzie przyjacielem . ładny kolor sierści , mocne łapy .

Do...
1 rok temu

Kijem w łeb to ty dostałeś po urodzeniu się i teraz widać tego efekty. Szczeniaczek wydobrzeje, trzymam kciuki.

jamnik
1 rok temu

padło pytanie kto to zrobił ? – odpowiem na 100% wykształcone, wierzące, inteligentne Polskie bydło.

O S W
1 rok temu

Jeśli to wszystko czytasz cieciu to życzę ci wszystkiego co najgorsze za to co zrobiłeś temu niewinnemu pieskowi chamie p********y ! ! ! :/

Nnn
1 rok temu

Słodziak zdrówka obys z tego wyszedl jak tak można potraktować pies to przyjaciel człowieka członek rodziny

Andre
1 rok temu

Ostrzegawczy strzał w potylice….i po chwalcie….ilysm

Andre
1 rok temu

Nie ma co komentować wpisu poniżej….wziac taką osobę do lasu,przywiazac do drzewa i zostawić w upale…najlepiej w miejscu, gdzie nikt nie znajdzie….ILSM!!!!!

...
1 rok temu

I dlatego jak ja jadę na wakacje to kijem w łeb i do piachu, przynajmniej nikt nie robi wielkiego halo z powodu głupiego kundla.

25
0
Napisz co o tym sądziszx