Wyrzucił pieska z powodu wakacji

Udostępnij
Tweet

„Kolejna ofiara wakacji czy może czarnego, okrutnego serca? Siedzę przy nim, trzymam za łapkę by kroplówka do niego dotarła, patrzę na niego myśląc co musiał przejść. Malutki, słabiutki, samotny, wywalony jak śmieć na środek ulicy w szczerym polu.

Żadnej szansy na pomoc

Kim trzeba być by takie coś zrobić? Co sie dzieje z ludźmi, że potrafią zrobić taką rzecz? Nie znajduję odpowiedzi. Gniew tylko narasta i cicha myśl, że może karma wróci do tego ktosia.

Dzięki Bogu ktoś dobry przyjeżdżał tą drogą i nie został obojętny na malucha. Zabezpieczył go i zadzwonił po nas. Maluszek już był u weta, założono mu welfron- jest maxymalnie odwodniony. Nie wiemy czy uda się go uratować, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy by dać mu szansę na dobre życie. Za to jak został potraktowany na samym początku swej drogi powinien mieć już tylko wspaniały dom z ludźmi wielkiego serca.

Proszę trzymajcie kciuki by wygrał tą walkę.” piszą przedstawiciele  Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Seniorzy byli zachwyceni - Senioralia 2023
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aga
2 lat temu

Do… Anonimowo każdy umie napisać taki komentarz, przedstaw się, spotkamy się i pogadamy i zobaczymy czy również stwierdzisz, że jak jedziesz na wakacje to kijem w łeb i do piachy, czy wtedy też będziesz taki mądry ośle. A piesek wydobrzeje i znajdzie cudowny dom 😊

Czytelniczka.m.
2 lat temu

Wiadomo jak miewa się Piesek? ❤

jamnik
2 lat temu

ładny mocny szczeniak , widac, że mocne szczenie- wojownik . wyjdzie z tego i bedzie komus wiernie słuzył , bedzie przyjacielem . ładny kolor sierści , mocne łapy .

Do...
2 lat temu

Kijem w łeb to ty dostałeś po urodzeniu się i teraz widać tego efekty. Szczeniaczek wydobrzeje, trzymam kciuki.

jamnik
2 lat temu

padło pytanie kto to zrobił ? – odpowiem na 100% wykształcone, wierzące, inteligentne Polskie bydło.

25
0
Napisz co o tym sądziszx