Szokujące wyniki sekcji zwłok zabitego 43-latka

Prawie 40 ciosów nożem otrzymał zamordowany w minioną niedzielę pleszewianin – tak wynika z przeprowadzonej sekcji zwłok. Zeznania trojga podejrzanych o zabicie 43-latka potwierdziły też, że motywem napaści była zemsta za pobicie matki 17-latka – najmłodszego z zatrzymanych. Cała trójka przyznała się do pobicia, ale nie do zabicia.

Mężczyzna został dotkliwie pobity i zmarł na miejscu. Potwierdziła to sekcja zwłok przeprowadzona w czwartek w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu.

Sekcja wykazała szereg masywnych urazów głowy u pokrzywdzonego, jak również ujawniła zadanie mu 36 ciosów nożem w okolice klatki piersiowej, które to skutkowały śmiercią pokrzywdzonego – wyjawia Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim i dodaje, że cała trójka w czasie przesłuchań złożyła wyjaśnienia opisujące niedzielne wydarzenia i przyznała, że atak był zemstą. – Osoby te, powziąwszy informacje o spowodowaniu przez pokrzywdzonego 43-latka obrażeń ciała u 41-letniej kobiety, matki jednego z podejrzanych, udali się wspólnie na teren ogródków działkowych i zaatakowali mężczyznę. Potwierdzili fakt pobicia pokrzywdzonego, przedstawiając przy tym rozbieżne wersje w zakresie osobistego uczestnictwa w zdarzeniu i nie przyznali się do zarzucanych im czynów.

Czyli morderstwa ze szczególnym okrucieństwem, co zagrożone jest minimalna karą 12 lat pozbawienia wolności. Jednak 26-letnia kobieta i 22-letni mężczyzna mogą zostać skazani za swój czyn na dożywocie. Najmłodszy i niepełnoletni podejrzany, a równocześnie syn partnerki zamordowanego może trafić do więzienia na 25 lat.

Do zabójstwa doszło 1 sierpnia br. nad ranem na terenie ogródków działkowych w Pleszewie. Wcześniej prokuratura informowała, że sprawcy okładali ofiarę m.in. pałką, metalowym prętem i grillem, na koniec zadźgali nożem.

CZYTAJ  Przeżyli ze sobą 50 lat

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Monika
1 rok temu

Matylda, zniszczyłaś życie sobie ale przede wszystkim swojej córce… tak miałaś źle w życiu, że musiałaś sobie poprawić.

FREDI
1 rok temu

No i spi***lili sobie życie,czy było warto !

1234
1 rok temu

Nie masz garba – siedzisz

Nożownik
1 rok temu

W złości nie ma litości , więc co się dziwicie przygłupy.

NIEZGODNY
1 rok temu

Skoro prawo działa jak działa… czasami ludzie biorą sprawy w swoje ręce

ccc
1 rok temu

On za zakatowanie matki dostałby 8 lat , ale oni dożywocie. Ot i to sprawiedliwość

Ostrowiak
1 rok temu

Zbrodni w Pleszewie dokonał taki sam element jak ten co naparzał się na ulicy w Katowicach i gdyby kierowca autobusu nie ruszył to skończył by jak facet z Pleszewa.

JJ
1 rok temu

Ludzie, powinni zostać uniewinnieni i odebrać medal od długopisa dudy. Kto tak bije kobiety, że te trafiają do szpitala? Najwyżej powinni odpowiadać za znęcanie się nad zwierzętami. Jeb*ny, chory kraj z debilami u żłoba.

Rysiu
1 rok temu

To był wypadek. Przypadkowo nadział się na nóż….. I tak 36razy

Czytelnik
1 rok temu

Dożywocie dla całej trójki bez żadnych okoliczności łagodzących to jest zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem

11
0
Napisz co o tym sądziszx