OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Beacie Klimek grożono śmiercią

„Wczoraj wieczorem drogą mailową do urzędu dotarła wiadomość, w której ktoś brutalnie grozi mi śmiercią. Sprawę zgłosiłam już policji z wnioskiem o ściganie i ustalenie sprawcy tego przestępstwa. To nie pierwszy taki przypadek, kiedy anonimowy internauta w niewybredny i wulgarny sposób grozi urzędującemu prezydentowi miasta. Kilka dni temu w podobny sposób grożono śmiercią prezydentom: Wrocławia, Poznania, Białegostoku, Olsztyna, czy Ciechanowa. Wczoraj obiektem gróźb stałam się ja.

Chcę stanowczo podkreślić, że będę zdeterminowana, aby sprawca tego czynu odpowiedział karnie za swoje wulgarne i nikczemne groźby. Sprawiedliwość prędzej, czy później dosięga również tych, którzy są anonimowi i którym wydaje się, że dzięki temu mogą wszystko.

Dlatego informuję, że nie ma mojej zgody na nienawiść i groźby wobec kogokolwiek. Przekazuję dziś również wyrazy mojej solidarności pod adresem wszystkich moich kolegów samorządowców z całego kraju, którzy otrzymali pełne agresji wiadomości, w których grozi się im śmiercią.

Anonimowemu sprawcy lub sprawcom tych przestępstw – odpowiadamy krótko: nie damy się zastraszyć. Tak, jak do tej pory – dalej będę pracowała dla Ostrowa Wielkopolskiego i jego mieszkańców. Mam też nadzieję, że instytucje państwa w szybkim tempie okażą się skuteczne w ujęciu sprawców odpowiedzialnych za wyrażone groźby śmierci, tak aby nie mogły zastraszać kolejnych osób. Nie możemy na to pozwolić, tym bardziej, że wciąż mamy w pamięci śmiertelne ugodzenie nożem i brutalne zabójstwo Śp. Prezydenta Pawła Adamowicza podczas gdańskiego Finału WOŚP w styczniu 2019 roku.”

POLECANE NEWSY
25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Adrian
5 miesięcy temu

Niech się nie przejmuje mailami. Otyłość ją dopadła i to jest zagrożenie.

Noi?
5 miesięcy temu

Nie ma to jak podnieść swoją „wartość” urojonymi groźbami, korekta zdjęć do przesady……

Sasiad
5 miesięcy temu

Jestem przeciwny do niektorych dzialan i zachowan Pani Prezydent, ale o fakcie grozenie jestem calym sercem z Pania Prezydent .Mozemy sie spierac ,miec rozne pomysly ale nie dopuszczam grozenia ,nienawisci do drugiego człowieka .

Bepe
5 miesięcy temu

Uuu… PiSSowska tłuszcza dorwała się do pisania komentarzy. A może by tak chałupę posprzątać albo coś pożytecznego zrobić.

Mieszko
5 miesięcy temu

Beci nikt nie ruszy. Ona jest niezatapialna.

Jacek
5 miesięcy temu

Przemysł POgardy zaPOczątkował niejaki D. Tusk PO przegranych wyborach parlamentarnych i prezydenckich (przegrał z Kaczyńskim) w roku 2005. Ten człowiek NIE umie przegrywać, a samodzielnie niczego NIE wygrał. POsadkę „króla europy” dostał w teczce od wiadomo kogo. Pozdrawiam. P. S. Tusk NIE ma ZADNEJ wiedzy w ŻADNEJ dziedzinie. P. S. Co na wyPOwiedzi tego chama POdwórkowego mamy, które rodzą i wychowują swoje skarby?

Alterego
5 miesięcy temu

Kto mówił o dorzynaniu watahy?, kto przyrównywał wyborców PiS do szarańczy? kto mówił, że macierzyństwo to udręka?, kto mówił, że 500 +to patologia?!!! Itp…. To oszołomy z platformy na czele z Tuskiem!!! Plują jadem, grają na emocjach i na siłę wprowadzają chaos i dzieła Polaków!! Bo dobrze wiedzą, że uczciwie nie wygrają wyborów! A później robią z siebie męczenników!!! Kto sieje wiatr zbiera burze. Tylko idiota nabierze się na ten fałszywy płacz platformy i Tuska

Jacek
5 miesięcy temu

Marek Rosiak został zastrzelony w październiku 2010 r. w łódzkiej siedzibie PiS przez Ryszarda Cybę. 62-letni wówczas Ryszard Cyba po wtargnięciu do biura z bronią w ręku kilkakrotnie strzelił do znajdujących się w jednym z pokoi działaczy PiS: Marka Rosiaka oraz Pawła Kowalskiego.

Rosiak został trafiony pięciokrotnie, m.in. w klatkę piersiową; zginął na miejscu. Sprawca został zatrzymany.

W 2010 r. postanowił, że dokona zamachu na prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Miał plan dokonania zamachu na terenie Warszawy, ale nie udało mu się to z powodu środków bezpieczeństwa. Nie mogąc zrealizować pierwotnego planu, postanowił dokonać zamachu na inne osoby związane z PiS.

Trzęsidupa
5 miesięcy temu

Caryca jak już nie widzi w czymś interesu dla siebie to już się za to nie zabierze. Widać że ma nie czyste sumienie , że gaciami trzęsie.

Pogadaj sobie
5 miesięcy temu

Caryca się obsrała

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x