Droga do szpitala wreszcie zostanie wyremontowana

Starosta ostrowski poinformował, że droga wjazdowa na terenie szpitala wreszcie doczeka się remontu. Odcinek też mógł służyć jako nieoficjalna wstępna diagnostyka, dzięki której medycy szybko dowiadywali się co boli pacjenta.  Wszystko dzięki sporym wstrząsom.

Kolejna kwestia do zrobienia to deficyt miejsc parkingowych. Wydaje się, że z tyłu szpitala można wygospodarować dodatkowe miejsca na samochody pracowników szpitala.

Już teraz można podziwiać wyremontowane oczko wodne, w którym znalazła się fontanna z podświetleniem.

 

POLECANE NEWSY

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ciepłownik
1 rok temu

Tyle lat zapóźnień, ale ostrowianie widzą oczywiście to czego brak, a nie to co zrobiono. Pokażcie mi cwaniaki jak robicie w swoich mieszkaniach i domach. Czy wszystko macie na czas i na tip-top. Łatwo mówić co ma być zrobione, tylko trudniej powiedzieć jak i za co. A nie chodzi o tysiące, ale o miliony złotych.

Aga
1 rok temu

Oni drogi remontują niech się wezmą za lekarzy , brak opiek w ostrowskie szpitalu pacjet wchodzi o własnych siłach a wychodzi leżący beż funkcji zyciowa. Pozamykali się i robia co chcą .Brak opieki

Magda
1 rok temu

To prawda często korzystałam z rehabilitacji dla mojego dziecka przy Wrocławskiej i tam chyba władze, które powinny działać w tej sprawie całkowicie zapomniały o tym miejscu a potrzeby widziałam są ogromne i nie mówię tu o samej drodze i parkingu (masakra)ale o całości remont w pierwszej kolejności. Tam działa z tego co wiem jeszcze geriatria i oddział paliatywny

Aga
1 rok temu

Droga dojazdowa od wrocławskiej do szpitala geriatriai wymaga remontu w pierwszej kolejności bo nawet jest problem dojazdu z tlenem do chorych

Anna
1 rok temu

W szpitalu na 3Maja to pachnie jeszcze poźną komuną. Szkoda,że nikt nie poświęca uwagi aby poprawić komfort pacjentów w czasie hospitalizacji.

Robert
1 rok temu

Wszystko pięknie jest taka potrzeba się robi szkoda tylko, że ktoś zapomniał o „Szpitaliku” na Wrocławskiej tam też jest duża potrzeba remontów i to w trybie pilnym.

Ogurek
1 rok temu

Do wymiany droga i likwidacja bagna z fontanną 🤢

Obywatel
1 rok temu

Jak w basenie p.poz był syf, to nikt go nie widział i nie krytykował. Wystarczy wyczyścić i zaraz się mądrzy komentatorzy znajdują.

Jola.
1 rok temu

Masz rację że to nieszczęście w formie fontanny to jakaś szkarada. Można by zapewnić chorym którzy przebywają w szpitalu jakieś ładne otoczenie które cieszyłoby oko i można by było w ładny dzień wyjść na mały spacerek z murów szpitala, przysiąść na ławeczce i pooddychać świeżym , nie szpitalnym powietrzem. Tam chorzy którzy mogą chodzić wałęsają się po korytarzach. Ładny park z ławeczkami bardzo by się przydał. Naprawdę. Może Pan Starosta jeszcze o tym też pomyśli, bo jak Jego zabraknie to już tego pomysłu nikt nie zrealizuje, bo to głównie dzięki Niemu ten nasz szpital tak rozkwitł.

Sebastian
1 rok temu

Brawo Wy. W końcu ktoś to zauważył. Mamy taki fajny szpital, a dookoła syf. Nowa droga i nowe nasadzenia na terenie szpitala. Zasypać to coś co się zowie fontanna i zrobić mały park. Żeby to ładnie wyglądało.

12
0
Napisz co o tym sądziszx