OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ostrowianin niszczył pociąg

W piątek nad ranem zniszczono lokomotywę i wagony pleszewskiej wąskotorówki i taboru SKPL – z pasji do kolei. Kamieniami powybijano szyby. Zdewastowano także przystanek autobusowy.

Nagranie z monitoringu pozwoliło policji ująć dwóch sprawców – mieszkańca Pleszewa i Ostrowa Wlkp.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
3 miesięcy temu

KOLEJNY PRZYKŁAD DZIECI „CHOWANYCH ” A NIE WYCHOWYWANYCH . Bezstresowe i wiedzy z historii Polski POkolenie nie szanuje siebie jak i innych . Myslą że 500 + będzie zawsze jak i praca dla ich rodziców . Nic bardziej mylnego , opozycja z Tuskiem na czele nauczy ich że praca i owszem ale na zmywaku i szparagach u Niemca .

Nadzwyczajna kasta nadludzi
3 miesięcy temu

Nic im nie zrobią, zawiaski to max i tyle będą sobie szczęśliwi hasać dalej …
Największy problem w tym, że w Polsce nie ma prawdziwego wymiaru sprawiedliwości – jest tylko nadzwyczajna kasta nadludzi jak sami siebie określają i tyle, jak masz kasę lub znajomości to jesteś nie tykalny, mało osób wie, ale w Polsce szczególnie sądownictwo to jeszcze mentalnie lata, a raczej początek lat 90 … więcej dodawać nie trzeba to dlatego było takie larum jak pisiory chcieli zreformować tą klikę, to kolesiostwo jest nie praktycznie nie tykalne i tyle !!!
PS Pijany w sztorc zabójca rodziców małych dzieci spod Stalowej Góry prawdopodobnie uniknie odpowiedzialności bo ma dość duże plecy w nadzwyczajnej kaście, a że sprawa była bardzo medialna to teraz w ten sam dzień skazali chłopaka co wjechał autobusem w patologię i dzikusy chcieli go zabić, a on w obawie o swoje życie w nerwach uciekł to miało przykryć tamtą sprawę …
PS 2 Kto miał choć odrobinę doświadczeń z nadzwyczajną kastą ten w przysłowiowym cyrku się nie śmieje także tego.

L4
3 miesięcy temu

Ukarac ? w Polsce nie ma sadow !!!!!!!!!!!!

Mania
3 miesięcy temu

@Poznaniak większość tych DZIECI z 2002-2015 potrafi się lepiej wyrażać niż Ty człowieczku. Jakim prawem obrażasz innych i wkładasz do jednego worka. A może to z twoim rocznikiem jest coś nie tak??

Adam
3 miesięcy temu

Uwalić dla przykładu.

Pociąg
3 miesięcy temu

Tak to jest jak nie ma normalnej rozrywki w mieście , głupoty przychodzą do głowy. Darmowy park rozrywki by się przydał.

Jasnowidz
3 miesięcy temu

@Poznaniak Wymień ten pięcio gwiazdkowy hotel w którym byłeś i latały PISowskie dzieci.;) Nie dziwię się że, lewactwo ma takie poparcie. jest was naprawdę wielu 😉

luk
3 miesięcy temu

Wytrzaskać mu wszystkie jedynki i dwa siekacze 🙂

Defro
3 miesięcy temu

Spakować w wagony bydlęce i na wschód…

marian
3 miesięcy temu

nogi z dupy powyrywać

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x