OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Odnaleźli tchórza z BMW

Informacja o kierowcy BMW, który 3 dni temu spowodował kolizję i uciekł, doprowadziła do jego namierzenia. Uszkodzony samochód znajdował się na obrzeżach Ostrowa Wielkopolskiego. 

W niedzielę kierowca BMW jadąc ulicą Raszkowską chciał skręcić w lewo w Aleję Słowackiego. Na zakręcie pojechał zbyt szeroko i złamał u podstawy słupek. Kierowca nie wziął odpowiedzialności za swój czyn i szybko odjechał. 

Publikacja o tym zdarzeniu spowodowała, że mieszkańcy zaczęli rozglądać się za uszkodzonym samochodem na charakterystycznych blachach PKA. 

We wtorek rano ostrowska policja otrzymała informacja, że takie auto stoi zaparkowane przy skrzyżowaniu ulic Topolowej i Owsianej w Ostrowie Wielkopolskim. I faktycznie pod drzewkiem, przy płocie pojazd oczekiwał najprawdopodobniej na naprawę. 

Policjanci przeprowadzili oględziny zamkniętego auta. Uszkodzenie przodu auta pasuje do wspomnianej kolizji. Auto wygląda identycznie jak to, które brało udział w kolizji. 

Teraz wydział wykroczeń zaprosi właściciela na rozmowę i poprosi o wyjaśnienia. Kierowcy grozi mandat za spowodowanie kolizji w wymiarze 250-500 zł, 6 punktów karnych oraz naprawa uszkodzonego mienia z własnych pieniędzy z powodu oddalenia się.

POLECANE NEWSY
26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olek
1 miesiąc temu

Mógł jechać na Odolanowską to jeszcze by zarobił na tym gruzie a tak tylko straci

Do Domikik
1 miesiąc temu

“Donoszenie” jak to nazwałeś może być np. do skarbówki jak sąsiad dorabia na lewo. A tu miała miejsce dewastacja mienia i stwarzanie zagrożenia na drodze publicznej.

Zły
1 miesiąc temu

Dla mnie ten tchórz z BMW to jeszcze większy menel od tych poparzonych, widać po wnętrzu auta. A na dodatek jeszcze narobi szkód i ucieka z miejsca zdarzenia. Lansują się “kultowymi” autami a słoma z kapci wystaje.

Egzekutor
1 miesiąc temu

Wysokość kary za to co zrobił ten kmiotek jest skandaliczna, dlatego dobrze że wchodzi nowy taryfikator bo to już była parodia. Piraci i zabójcy drogowi czuli się bezkarnie, jeszcze powinno się pokazywać gębę takiego gościa w mediach tak jak to zrobiono z naszymi “kwiatkami” na Słowacji. Zero tolerancji.

mariano
1 miesiąc temu

” Kierowcy grozi mandat za spowodowanie kolizji w wymiarze 250-500 zł, 6 punktów karnych ” … nasuwa się taka myśl , kierowcy na podwójnym gazie jeśli uda się uciec z miejsca zdarzenia ma szansę na taki śmieszny wymiar kary ! Gdyby został i poczekał na Policję już tak miło by nie było a więc czy na pewno “tchórz z BMW ” ? Oczywiście moja uwagi nie ma nic wspólnego z tą konkretną sprawą ale czy to nie jest zachęta do potencjalnych naśladowców ? …

złomuj grata !!!
1 miesiąc temu

ale w środku syf,pewnie kierowca tego czegoś we łbie ma podobnie czyli kupa kiepów i nic więcej.

O S W
1 miesiąc temu

Oczekiwało na co ?!
Na naprawę ?!
Przecież naprawa tego 25 letniego badziewia się nie opłaca !
Jak gówniarz będzie mataczył, że to nie on prowadził, że komuś pożyczył, że ktoś ukradł itp. to zezłomować grata, złom teraz akurat w cenie i pieniądze przeznaczyć na naprawę sygnalizacji no i gówniarza z pod kaliskiej wsi również solidnie obciążyć to się może tłuki nauczą co przyjeżdżają w weekendy na gościnnie występy do Ostrowa …

xxxxx
1 miesiąc temu

Kiedy poznamy tchórza odpowiedzialnego za zalanie Ostrowa Wlkp.

Domikik
1 miesiąc temu

Ludzie ogarnijcie sie jeden na drugiego donosić… Konfidenci jebani

Denner
1 miesiąc temu

Chlew to zbyt łagodne określenie na stan wnętrza tego gruza

26
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x