Czołowe zderzenie w Gorzycach Wielkich k. tartaku

Dwa auta zderzyły się w Gorzycach Wielkich pomiędzy wjazdami do tartaku i sklepu oferującego samochodowe bagażniki.

Hyundai getz skręcał do sklepu z częściami motoryzacyjnymi. Od strony centrum Gorzyc jechał Peugeot 206. Kierowca Hyundaia źle ocenił prędkość peugeota i doprowadził do czołowego zderzenia.

Kierowca hyundaia uskarżał się na ból w klatce piersiowej, ale po przebadaniu w karetce został pozostawiony na miejscu zdarzenia.

Nagranie zdarzenia dzięki uprzejmości firmy Bednarek z Gorzyc Wielkich oferującej m. in. bagażniki do auta.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wuja z warsztatu
1 rok temu

gówniarz nie mający doświadczenia i pojęcia o prowadzeniu auta

auto - szrot zaprasza ;)
1 rok temu

Tutaj nieszczęśliwie spotkały się dwie ofiary losu: jeden sklerotyk i melepeta, który myśli, że wszyscy mu ustąpią i dodatkowo jest ślepy i nie potrafi ocenić czy uda mu się wykonać manewr skrętu bezpiecznie, dodatkowo skręca jakby jechał co najmniej ciężarówką z naczepą tak wchodził w zakręt … natomiast drugi niby będący na prawie, ale nie stosujący się do ograniczenia prędkości bo przy prędkości rzędu 50 – 60 km/h sprawne auto po naciśnięciu hebla do oporu staje praktycznie w miejscu, a nie sunie jak po szynach dodatkowo z zablokowanymi kołami (usterka systemu ABS), czyli auto nie sprawne, nie powinno znaleźć się w ogóle na drodze bo układ hamulcowy jest nie sprawny … zawsze zastanawiam się, gdzie Ci ludzie z tych starych szrotów za 1500 zł jeżdżą na badania techniczne i jak ułomny i po prostu głupi musi być diagnosta, że podkłada się za pieniądze lub znajomości … ja jeżdżę wszystkimi swoimi samochodami do jednej stacji od lat, można powiedzieć do „znajomego”, ale zawsze badanie jest robione tak jak książka pisze bo sam chcę być na 100 % pewny czy auto jest sprawne i bezpieczne dla mnie, mojej rodziny, znajomych i innych na drodze.
PS Cieszy jedynie fakt, że przynajmniej 2 szroty mniej na Ostrowskich drogach bynajmniej na jakiś czas do póki do póty jeden z drugim nie kupi następnego za 1000 zł.

Xl
1 rok temu

Nie jestem ekspertem ale peugeot miał łyse gumy i zapierdzielal spokojnie 100 , ABS nie miał, patrząc na korozję pod lakierem to gówno ulepione w Gorzycach w szopie, zalane betonem, szkoda że kierowca łba nie odstawił bobrem mu beton nalecial i zastygł. Powiem tak nie sztuką jest przyjebac w auto będąc na głównej, sztuką jest przewidywanie zakręt prędkość kto, ciekawe co by powiedział kierowca peugeota gdyby to skręcała grupa dzieci na rowerach, też by się czuł dobrze gdyby kilka dzieci zabił?. Tylko przewidywanie i doświadczenie może nas ratować za kółkiem, januszerkani kozaczenie niestety nie. Znam kierowcę ma na imię Brajan syn Janusza i Grażyny z gorzyc.

206
1 rok temu

50 na godzine to ten tym Peugeotem nie jechał !!!!!!!!!

Do bakteria
1 rok temu

Bateria widzę że ty to biegły z zakresu wypadków drogowych weź to dobrze przeanalizuj dokładnie zrób dobry raport to cię do Komisji smoleńskiej wezmą.Bo biegły rzeczoznawca kosztowałby więcej niż oba pojazdy są warte

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Do bakteria
xxx
1 rok temu

Do sprawca,,, Widać na nagraniu że byłeś zaskoczony że ci gość zajechał,,, takiego kozaka tylko tniesz bo przeżyłeś, nikt normalny nie pójdzie tak na czołówkę. Bez przesady , w tej kolizji sam byś o mało co łba nie rozwalił na amen. Nawet nie jesteś wstanie przewodzić skutków takie wypadku, młody jesteś to kozaczysz teraz

Bzdura.
1 rok temu

Do sprawca. Uruchom wyobraźnię, włącz myślenie nie turbo. Cpales coś? Bo mądry człowiek by wyrażał skruchę i martwił się o ta drugą osobę. Pamiętaj idioto że ten co piece kaflowe rozbiera to też jest zdun ale nie koniecznie postawi taki piec. I z ciebie też jest taki kierowca jak z koziej dupy trąba. Cisnąć na gaz to każdy potrafi. A dla czego go nie ominales z twojej lewej? Nie wiesz już jak to się robi? Kierowca od siedmiu boleści. Ponowny kurs jazdy.

Bzdura.
1 rok temu

Do sprawca. Jesteś pospolity drogowy ham tak jak jest wiele innych. „Ja jestem na prawie”. A kultura jazdy to już historia i dla ciebie idioto obca jest.

bakteria
1 rok temu

Z tego co widać na zdjęciach i filmie to na pewno Hundai wymusił pierwszeństwo ale szczegółowo oglądając zdjęcia w przybliżeniu mam wątpliwości czy aby Peugot był w pełni sprawny. Jestem przekonany, że dobry rzeczoznawca zleci zbadanie stanu technicznego jak i sprawdzenie z jaką prędkością poruszał się Peugot.
.

ObiektYWNY
1 rok temu

Piękny komentarz poniżej… a to obchodzi ze w terenie zabudowanym obowiązuje 50km/H. Dzisiaj to Pan mądralinski nie jest sprawcą, tylko następnym razem może kogoś zabić i dwie rodziny bada płakać…

23
0
Napisz co o tym sądziszx