Jacek Jaworek, poszukiwany zabójca, był widziany pod Ostrowem?

Udostępnij
Tweet

Ścigany listem gończym Jacek Jaworek miał być widziany w jednym ze sklepów w powiecie ostrowskim. Taka informacja wpłynęła do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Śledczy natychmiast udali się na miejsce by ustalić czy to prawda.

Jacek Jaworek jest podejrzewany o dokonanie potrójnego zabójstwa w dniu 10 lipca w Borowcach k. Częstochowy. Policyjna obława dotąd nie przyniosła spodziewanych rezultatów. Ponad tydzień temu pierwszy sygnał o podejrzanym otrzymali policjanci z Kępna, że w jednej z mniejszych miejscowości przebywa poszukiwany. Policjanci obezwładnili podobnego mężczyznę i zawieźli na komendę. Tam stwierdzili, że to tylko ktoś łudząco podobny do Jaworka.

Kolejny sygnał wpłynął do ostrowskiej komendy. Osoba zgłosiła, że Jacek Jaworek był w sklepie w Czarnymlesie (gm. Przygodzice). Jak ustalić czasostrzeszowski.pl, policjanci po wykonaniu czynności, wykluczyli ten fakt.

Przypomnijmy, że Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać mężczyznę lub odnaleźć jego ciało.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Będą wymieniać się ubraniami. Nowa akcja w hali arena
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Piter
2 lat temu

Policja powinna oddać tą sprawę komornikom szybciej by znaleźli

majusia
2 lat temu

a jasnowidz nie widzi ? przecież oni zawsze wmawiają nam że posiadaja taki dar .

...
2 lat temu

Jak napisał klasyk ,, był i wybył” po prostu

Tesiak
2 lat temu

Złapać i zabić taki jak on nie powinien żyć. Mieszkam na wsi koło konopisk strach wieczorem wyjść na ulice.

14
0
Napisz co o tym sądziszx