OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu

Jeszcze rano podkreślaliśmy wakacyjny brak wypadków ze skutkiem śmiertelnym w Południowej Wielkopolsce. Niestety po nie długiej chwili pojawił się pierwszy czarny punkt.

74-letni rowerzysta został potrącony w Pleszewie przez forsa fiestę kierowanego przez 78-letniego mężczyznę, również mieszkańca Pleszewa.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło o godzinie 10:25. Poszkodowanego przewieziono do miejscowego szpitala, gdzie po pewnym czasie zmarł.

POLECANE NEWSY
9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do Gumi
3 miesięcy temu

A Ty jesteś chamem, który nie może napisać komentarza bez obrażających inwektyw.
Nikt nie mówi o tym, żeby jechać 5 cm od krawężnika, ale 15-20 cm.
Jeżdżę autem przy krawężniku wielokrotnie i nie mam z tym problemu – jest trudniej, trzeba zmniejszyć prędkość, ale jak jest wąsko to tak trzeba, żeby nie przeszkadzać innym.
Rowerzyści jeżdżą wolniej, więc tym bardziej nie powinni mieć z tym problemu (pomijając dziury w drodze). A później są wściekli, że kierowcy ich nie omijają o półtora metra, a jak maja to zrobić, jeżeli jezdnia jest wąska a oni jadą minimum 0,5 metra od krawężnika? Na złość chcą zatamować cały ruch w mieście?
A niestety Ogurek ma rację – wielu rowerzystów jedzie brzegiem jezdni i nagle skręca w lewo bez zasygnalizowania skrętu czy oglądania czy coś jedzie za nimi. I przerażenie, że nagle tuż za nimi hamuje samochód z piskiem opon (dopiero wtedy go zauważają).
Ciekawe jaka sprawność motoryczna mial ten kierujący pojazdem pewnie nawet nie wiedzial w co uderzyl”
A ciekawe dlaczego nie pytasz o sprawność motoryczną rowerzysty, który jest praktycznie w takim samym wieku?

tyr
4 miesięcy temu

rowerzyści i piesi to zakały naszych dróg !!!!!!!!! Przez nich jest najwiecej wypadków – bezmózgi pierdo….ne

Gimbo
4 miesięcy temu

Rowerzysta został celowo potrącony bo miał zatargi z Kierowcą który jest Synem Ubeka a Rowerzysta to dawny Kościelny

Gumi
4 miesięcy temu

Do ogurek. Debil jestes i tyle sam sobie jedz autem przy krawężniku autem – ciekawe jak długo. Droga nie jest twoja własnością i każdy ma prawo jezdzic. Oczywiscie jezeli jest sciezka rowerowa to bezwzględnie ma tam być rowerzysta. Ciekawe jaka sprawność motoryczna mial ten kierujący pojazdem pewnie nawet nie wiedzial w co uderzyl

Ogurek
4 miesięcy temu

Rowerzyści mają ścieżki a jeżdżą ulicami. Zamiast trzymać sie krawężnika jadą środkiem drogi. Skręcając wyjeżdżają na środek bez wcześniejszego sprawdzenia czy z tyłu cos nie nadjeżdża. Sami wołają o potrącenie. Na szczęście z autem nie mają szans.

Syrenka 105 L
4 miesięcy temu

Jestem rowerzysta i stwierdzam że połowa kierowców to są tak tępe barany , zdziwieni że powinni puścić pieszego i rowerzystę, gdybym miał maczugę to lałbym ich po tych tępych łbach, głąb kapuściany jeden za drugim, część natomiast sądzę że też jeżdżą rowerami to znają przepisy po zmianach , szacun dla nich reszta do wyrzucNia gnoju.

Leopold
4 miesięcy temu

Zaraz się zlecą wiecznie młodzi, którzy będą hejtować dziadka za to że w tym wieku za kółko wsiadł.

Cap3lla
4 miesięcy temu

Ford z małej litery? Żeby tak hociaż trochę szacunku dla założyciela. Ja rozumiem, że pan Henry nie był naszym rodakiem, ale tyle szacunku mu się chyba należy?

Marta
4 miesięcy temu

Fiesta miała forsę

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x