Policjanci wezwani do lunatyka

Nietypową interwencję otrzymali ostrowscy policjanci pomiędzy 2, a 3 w nocy. Do jednego z mieszkań przy ulicy Kościuszki w Ostrowie Wielkopolskim dobijał się półnagi mężczyzna. Przerażona kobieta nie otworzyła drzwi i zadzwoniła pod numer alarmowy.

Kiedy stróże prawa dotarli na miejsce, okazało się, że domniemanym agresorem jest sąsiad kobiety zgłaszającej interwencję. Jego zachowanie wynikało z lunatykowania, a przynajmniej tak ustalono. Chodzący we śnie mężczyzna wcześniej wyszedł ze swojego mieszkania, znajdującego się piętro niżej. Gdy zawędrował na wyższy poziom pomyślał, że wchodzi do swojego mieszkania. Zaczął dobijać się do mieszkania, ale jedynie co to obudził zaskoczoną sąsiadkę. Swoją drogą ciekawe jakby rozwinęła się sytuacja, gdyby kobieta spała z niezamkniętymi drzwiami. Czy mężczyzna pomyliłby ją ze swoją partnerką?

Jak podają naukowcy, lunatykowanie jest zaburzeniem pojawiającym się w czasie snu. Aktywność ruchowa następuje automatycznie. Najczęściej lunatyk siada na łóżku, mówi czy chodzi, a nawet przygotowuje posiłki. Są znane przypadki gdy lunatykujący próbował otworzyć okno. Osoba wybudzona nie pamięta co robiła.

Najczęściej ustalone przyczyny lunatykowania wynikają z czynników genetycznych. Mogą to być również uwarunkowania rozwojowe czy nadmierne spożywanie alkoholu lub substancji psychoaktywnych, a nawet napojów z kofeiną.

POLECANE NEWSY

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Stefo
1 rok temu

Ciekawe kto to ? Ma nową metodę na podryw

xxx
1 rok temu

Do wesoły edziu,,, Masz racje w ten sposób można wystukać wiele sąsiadek. A nad ranem głupa starej palić. A jak włóżku złapie żona delikwentów to muszą nadal się kopulować że niby obydwoje lunatykują buhahaaaa

Lunatyk inny
1 rok temu

Ciekawe czy sąsiadka atrakcyjna czy moherowy beret?

wro
1 rok temu

OSTÓJ jak ty chodzisz

muszka
1 rok temu

natutura jest silniejsza

Wesoły Edziu
1 rok temu

No cóż może to głupie ale to dobra wymówka na wizytę w nocy prawie bez bielizny u sąsiadki przepraszam nic nie pamiętam lunatykowalem

O S W
1 rok temu

Jak podczas lunatykowania przygotowują sobie posiłki to mógł sobie śniadanie na rano zrobić przynajmniej rano by nie musiał.

Ostrowiak
1 rok temu

Ja miałem to samo po imprezie

Janek
1 rok temu

A wsztko przez eksperyment medyczny na ludziach nie szczepić sie

Bill Gates
1 rok temu

Do Stefan , a to dlatego , żeby tak przychlast jak ty , miał rozkmine.

14
0
Napisz co o tym sądziszx