Policjanci wezwani do lunatyka

Udostępnij
Tweet

Nietypową interwencję otrzymali ostrowscy policjanci pomiędzy 2, a 3 w nocy. Do jednego z mieszkań przy ulicy Kościuszki w Ostrowie Wielkopolskim dobijał się półnagi mężczyzna. Przerażona kobieta nie otworzyła drzwi i zadzwoniła pod numer alarmowy.

Kiedy stróże prawa dotarli na miejsce, okazało się, że domniemanym agresorem jest sąsiad kobiety zgłaszającej interwencję. Jego zachowanie wynikało z lunatykowania, a przynajmniej tak ustalono. Chodzący we śnie mężczyzna wcześniej wyszedł ze swojego mieszkania, znajdującego się piętro niżej. Gdy zawędrował na wyższy poziom pomyślał, że wchodzi do swojego mieszkania. Zaczął dobijać się do mieszkania, ale jedynie co to obudził zaskoczoną sąsiadkę. Swoją drogą ciekawe jakby rozwinęła się sytuacja, gdyby kobieta spała z niezamkniętymi drzwiami. Czy mężczyzna pomyliłby ją ze swoją partnerką?

Jak podają naukowcy, lunatykowanie jest zaburzeniem pojawiającym się w czasie snu. Aktywność ruchowa następuje automatycznie. Najczęściej lunatyk siada na łóżku, mówi czy chodzi, a nawet przygotowuje posiłki. Są znane przypadki gdy lunatykujący próbował otworzyć okno. Osoba wybudzona nie pamięta co robiła.

Najczęściej ustalone przyczyny lunatykowania wynikają z czynników genetycznych. Mogą to być również uwarunkowania rozwojowe czy nadmierne spożywanie alkoholu lub substancji psychoaktywnych, a nawet napojów z kofeiną.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Kot opalał się na drzewie? (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Stefo
2 lat temu

Ciekawe kto to ? Ma nową metodę na podryw

xxx
2 lat temu

Do wesoły edziu,,, Masz racje w ten sposób można wystukać wiele sąsiadek. A nad ranem głupa starej palić. A jak włóżku złapie żona delikwentów to muszą nadal się kopulować że niby obydwoje lunatykują buhahaaaa

Lunatyk inny
2 lat temu

Ciekawe czy sąsiadka atrakcyjna czy moherowy beret?

wro
3 lat temu

OSTÓJ jak ty chodzisz

14
0
Napisz co o tym sądziszx