Przyjeżdża Premier Morawiecki

Udostępnij
Tweet

Premier Mateusz Morawiecki przyjeżdża do naszego regionu. Wizyta planowana jest na środę, w godzinach poranno- południowych. Obecnie dopinane są jeszcze szczegóły, ale udało nam się dowiedzieć wstępny plan.

Około godziny 10 premier Morawiecki ma pojawić się w Kaliszu. Na tamtejszym Rynku zostanie ustawiony plac zabaw promujący programy socjalne, w tym 500+.

Rozważana jest również wizyta w Raszkowie. Tego typu wizyty są „dopieszczane” niemal do ostatniej chwili. Dlatego nie są podawane jeszcze oficjalne godziny i miejsca pobytu. Nam udało się poznać tworzoną koncepcję.

O co chcielibyście zapytać Pana Premiera?

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

95 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anty pisowiec
2 lat temu

A kysz maro przebrzydlo, zniknji, przepadni na wieki a kto? Pinokio z całą ekipą Pisiorow

po
2 lat temu

Breko,kim Ty jesteś żeby kazać wyjeżdżać niezadowolonym z obecnej władzy.Za Twoje zachwyty nad rozdawnictwem PiS,zapłacą przyszłe pokolenia.Nie można rozdawać czegoś czego się nie ma w nieskończność.

Remek
2 lat temu

A kto zaprosil Morawieckiego i po co ? Polacy mają dosyć tego rządu i Kaczyńskiego ., potrafią TYLKO KŁAMAĆ , I PODNOSIĆ CENY NA WSZYSTKO ,.MAM TEGO RZADU DOSYĆ , SAMI OPŁYWAJĄ WE WSZYSTKIM , JEDYNE CO POTRAFIĄ TO PODNOSIC PODATKI ,I ZUSY.PALIWA KAZEDO DNIA W GÓRE ,MASAKRA. CO TENR ZAD WYPRAIWA.

Breko
2 lat temu

Jak dojdzie do władzy partia Tuska to znów wszystko się nie opłaca i trzeba sprzedać a jak komuś nie pasuje ten rząd to wyjazd z kraju do Rosji albo Korei tam jest jeden przywódca i się nie zmieni.jak ktoś bierze 13 emeryturę 500+ lub inne datki co daje ten rząd to po prostu niech idzie i powie że nie chce (ale konfidenci twierdzą że jak dają to trzeba brać).

KAROL
2 lat temu

Lewackie trole się produkują i myślą że ich wypociny zrąbią na kimś wrażenie . Otóż nie. To tylko pokazuję jakimi jesteście pustakami !

1 8 9 10
95
0
Napisz co o tym sądziszx