Dwie dziuple samochodowe pod Ostrowem

Udostępnij
Tweet

Zlikwidowanie „dziupli”, zatrzymanie trzech osób, zabezpieczenie blisko 200 części samochodowych – to wynik realizacji kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Przeprowadzona przez nich akcja miała miejsce kilka dni temu na terenie powiatu ostrowskiego.

Działania policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy doprowadziły do kilku posesji na terenie powiatu ostrowskiego, gdzie znajdowały się dziuple z częściami samochodowymi, które mogły pochodzić z przestępstwa.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, ekspert kryminalistyki z laboratorium kryminalistycznego komendy wojewódzkiej oraz biegły z zakresu mechanoskopii. W wyniku realizacji policjanci na miejscu zabezpieczyli części samochodowe, które zostały przekazane do dalszych badań biegłemu w celu sprawdzenia ich dokładnego pochodzenia.

Przeprowadzona w tej sprawie realizacja pozwoliła zatrzymać trzech mężczyzn. Dwóch z nich usłyszało zarzut paserstwa.

Aktualnie trwają czynności wyjaśniające, kluczowe dla sprawy będą wydane przez biegłych opinie po przeprowadzonych szczegółowych badaniach elementów karoserii.

Z naszych ustaleń wynika, że jedna była we Wtórku a druga w Topoli Małej i Ostrowie przy ulicy Gorzyckiej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POganiacz bydła
2 lat temu

Bydło i cwaniaczki muszą czuć nahaja. Myśleli że wrócił Rudy pucybut Merkelowej i Putina …. To bezkarnie możemy dalej robić przekręty.

Luk
2 lat temu

A temu cymbałowi co napisał żeby jeszcze na krańcowej zamknęli to bym ręce przy samej dupie urwał…konfitura jakaś.. pewnie by własną matkę na psiarni wydał gdyby ja z jointem nakrył… Nienawidze konfidentów którzy donoszą bo lubią albo nie mają czym innym zabłysnąć…

Luk
2 lat temu

Ludzie jacy wy jesteście prymitywni…jakby kradli auta napewno by nie było skapy…jak czytałem czyjs komentarz w którym napisał” że jego sąsiadowi ukradli auto ” tak tępaku napewno byli to oni i na bank po sąsiedzku przy okazji zawinęli ze 3 jeszcze.z czego jedno sąsiadowi z naprzeciwka…co za ludzie…

33
0
Napisz co o tym sądziszx