OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Dwie dziuple samochodowe pod Ostrowem

Dwie dziuple samochodowe pod Ostrowem

Zlikwidowanie „dziupli”, zatrzymanie trzech osób, zabezpieczenie blisko 200 części samochodowych – to wynik realizacji kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Przeprowadzona przez nich akcja miała miejsce kilka dni temu na terenie powiatu ostrowskiego.

Działania policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy doprowadziły do kilku posesji na terenie powiatu ostrowskiego, gdzie znajdowały się dziuple z częściami samochodowymi, które mogły pochodzić z przestępstwa.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, ekspert kryminalistyki z laboratorium kryminalistycznego komendy wojewódzkiej oraz biegły z zakresu mechanoskopii. W wyniku realizacji policjanci na miejscu zabezpieczyli części samochodowe, które zostały przekazane do dalszych badań biegłemu w celu sprawdzenia ich dokładnego pochodzenia.

Przeprowadzona w tej sprawie realizacja pozwoliła zatrzymać trzech mężczyzn. Dwóch z nich usłyszało zarzut paserstwa.

Aktualnie trwają czynności wyjaśniające, kluczowe dla sprawy będą wydane przez biegłych opinie po przeprowadzonych szczegółowych badaniach elementów karoserii.

Z naszych ustaleń wynika, że jedna była we Wtórku a druga w Topoli Małej i Ostrowie przy ulicy Gorzyckiej.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Pani Janina ma sześcioro dzieci, 24 wnuków, 38 prawnuków oraz kilkanaściorgo praprawnuków
33 komentarzy
Informator
4 lat temu

Jeszcze jedna dIupla jest Krańcowej

Murzyn z prl
4 lat temu

Lampa lewa arteon Xenon. Dostępna i jaka cena

Do kurier
4 lat temu

Do kurier

Czyli według Ciebie każdy kto wysyła części to złodziej i wysyła kradzione ? Palant jesteś dobry…

Bolo
4 lat temu

Łapy gnojom połamać! Dobrze wiedzieli w jakim procederze uczestniczyli! Ludzie się ciągną, ciężko na auto pracują albo raty płacą a taki skurwesyn jeden z drugim przyjdzie i ukradnie! Bo tak najłatwiej!

bc
4 lat temu

No i dobrze, przestaną uczciwym ludziom kraść samochody.

Boss
4 lat temu

M43 umiesz czytać ze zrozumieniem bo jest napisane w jakiej topoli

kurier
4 lat temu

często spotykam w różnych punktach wysyłkowych np. na gorzyckiej, odolanowskiej albo na Sienkiewicza rozbierających auta na części i wysyłanych w kawałkach

miej
4 lat temu

z tych 200 czesci mysle,ze moze jeden element moze byc z dymu. Jak Policja w mediach chwali sie spektakularnymi dzialaniami i sukcesami to g….. z tego pozostanie w Sądzie. Przedstawiono jakis zarzut paserstwa ? Zarzut a finalizacja dowodowa dla oskarzenia to daleko dupa do oka. Element z czechami charakkterystycznymi dla czeci auta pochodzacego z przestepstwa w domu na aucie moze dzisiaj posiac , nabyc kazdy . Mżonki powtarzane od lat . Kazdy adwokat obali taki zarzut paserstwa umyslnego czy nie umyslnego juz na pierwszej sprawie. Bo warsztaty, gieldy zawalone sa czesciami złomem, recyklingiem itp., i co dalej . PAS jak w pokerze.
Wiec poczekajmy na wyroki i ocenimy wyniki policji. Ile juz takich felietonów czytano tutaj . Ale o prawomocnych wyrokach „O” wiec ???? na dzisiaj bajeczka. Nie lepiej opisac juz ilośc skazanych.

M43
4 lat temu

„Topole” to są trzy
1.Topola Mała
2.Topola-Osiedle
2.Topola Wielka
Więc o którą „Topolę” Wam mistrzowie dziennikarskiego pióra chodzi?

al
4 lat temu

WIELKIE BRAWA dla POLICJI.

33
0
Napisz co o tym sądziszx
×