Kolizja na Rondzie Bankowym. Czy audi mogło wyhamować?

Wczoraj opisana była pierwsza kolizja, do której doszło w piątek na Rondzie Bankowym. Dosłownie w ciągu kilku minut zderzyły się kolejne dwa auta, ale według innego scenariusza. Kierowca audi wyjechał od strony ulicy Chopina i chciał przejechać rondem na wprost w kierunku Przygodzic. Z jakiegoś powodu kierowca peugeota wyjechał z ulicy Kościuszki. Może źle oszacował prędkość audi? Powstało pytanie czy audi mogło szybciej wytracić prędkość, bo widać, że jego kierowca nacisnął pedał hamulca.

 

POLECANE NEWSY

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
piotrek
1 rok temu

Taki pan co jeździ tylko do kościoła gubi się wieżdżając do wielkiego miasta Ostrów-ka a cóż dopiero wjeżdżając na bezmyślnie zaprojektowane rondo.

Kliff
1 rok temu

Pierwszy raz spotkałem się z tak bezmyślnie zaprojektowanym rondem. Przyjezdni i mało doświadczeni kierowcy nie wiedzą kiedy włączyć kierunkowskaz. Ktoś chciał się popisać inteligencją w projektowaniu i przedobrzył sprawę.

Krzysztof
1 rok temu

Przecież to rondo jest zaprojektowane bez sensu. Wystarczy zwykłe rondo jakich jest wiele np. w Szczecinie. Sporadycznie dochodzi tam do kolizji choć przejeżdża przez te ronda wiele tysięcy pojazdów dziennie.

yogi
1 rok temu

smieją się z POT a w OStrowie mameje też jeździć nie potrafią ,proste rondo i 2 kolizje w tygodniu ,sam dzisiaj miałem sytuację ,że jadąc zewnętrznym pasem wypuszczałem jadącego z wewnątrz bo miał kierunek a z tyłu jakiś cymbał trąbi ! frajerze gdyby to nie było rondo i nie blokował bym tym ruchu to bym wysiadł i ci ten klakson w dupe wsadził

Osw
1 rok temu

Nie ma w Ostrowie bardziej prostego ronda na kolizję i przytulenie pare groszy z ubezpieczalni.
Ale poco tego głupie komentarze czy można było uniknąć kolizji. No można ale tego nikt nie udowodni, sprawdza jest jeden i to on mógł uniknąć kolizji

Maja
1 rok temu

Przecież widać dokładnie, że kierowca audi przyspieszył, cwaniaków nie brakuje…

Kim un
1 rok temu

kierowca audi pokonał dystans 60 m w 5 sekund, średnio 12 metrów na sekundę czyli około 44 km/h. Czyli zmieścił się w limicie dla terenu zabudowanego.Audi było oddalone od miejsca późniejszej kolizji o jakieś 20 m gdy peuget zaczął wjeżdżać na rondo. Pomijając czas reakcji było raptem kilka metrów na wyhamowanie w ciągu 1 sekundy. Ilu spośród piszących tu mądrali byłoby w stanie zahamować w takiej sytuacji? Tu było ewidentne wymuszenie pierwszeństwa.

O S W
1 rok temu

O co chodzi z tym czarnym POLO ???
Przybliż sprawę jak możesz …

Ktos.
1 rok temu

Do idioty ktory wczoraj w godzinach wieczornych uciekł autem (vw polo czarny pos 83777)z miejsca wypadku na strzeleckiej- ledochowskiego. Wez to auto palancie z parkingu, bo Ci je zepchne na ulice i spale

Jatek
1 rok temu

Następny cwaniaki. Widział przyspieszył i doprowadził do kolizji.

34
0
Napisz co o tym sądziszx