OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kolizja na Rondzie Bankowym – dostawczakiem zajechał

W czwartek doszło do dwóch kolizji na Rondzie Bankowym. Pierwsza miała miejsce tuż przed godziną 16. Obaj kierowcy jechali ulicą Głogowską. Samochód dostawczy rozpoczynał objeżdżanie ronda. Mężczyzna nie zauważył oznakowania poziomego i spowodował kolizję z osobówką.

POLECANE NEWSY
28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
3 miesięcy temu

Znaki są widoczne-Telefon je zasłania

malarz
4 miesięcy temu

w dalszym ciągu FATALNE OZNAKOWANIE poziome tego ronda bedzie powodowało nastepne stłuczki i wypadki ….Tam z kazdego pasa mozna skręcac wszedzie ,tak wynika z wymalowanych linii przerywanych na calej dlugosci…….

Aga
4 miesięcy temu

Moim zdaniem (choć nie wiem czy to zgodne z zasadami znakowania dróg), znaki poziome na tym konkretnym rondzie, powinny pojawić się na pasach na rondzie a nie tylko na dojeździe do ronda. Ludzie jeżdżą na pamięć i wielu tych znaków nie dostrzega. Znam kilku kierowców, którzy bardzo się zdziwili, gdy zwróciłam im uwagę, że przy dojeździe do ronda takowe są i jasno określają, z którego pasa w którą stroną można jechać.

xxx
4 miesięcy temu

Do Kkk,,,, dawaj te przepisy ??? a może czytasz i interpretujesz je jak tobie pasuje

Michał
4 miesięcy temu

To rondo jest proste, tylko trzeba patrzeć na znaki pionowe i poziome.

Jan
4 miesięcy temu

Busiarz prawko znalazł w chipsach

Hyundai
4 miesięcy temu

To rondo wprowadza w błąd i to bardzo. A kierowcy to chamy i prostaki , każdy wiecznie gdzieś się śpieszy i jeden drugiego nie chce wpuścić.

Typ
4 miesięcy temu

Tym busem mistrz dlaczego nie zajął wewnętrznego pasa. Tylko wpierdziela się bez patrzenia na rondo . Rondo jest proste ale widać, że niektórzy nie myślą.

Kkk
4 miesięcy temu

Jak ktoś uważa że to rondo jest dobrze oznakowane to nie zna się na przepisach. Samo oznaczenie że jest to rondo powoduje że wszelkie białe strzałki kierunkowe tracą sens i wprowadzają w błąd. Rondo można bowiem objezdzac zarówno na pasie wewnętrznym jak i zewnętrznym, należy tylko ustąpić pierwszeństwa zmieniając pas. Polecam poczytać przepisy

Renia
4 miesięcy temu

Rondo jest dobrze oznakowane .Wystarczy znać się na znakach. Nie ma tam żadnej filozofi. Trochę wyobraźni.

28
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x