Gwiazda telewizji zatrzymana przez ostrowskich policjantów

Udostępnij
Tweet

Wczoraj policjanci z ostrowskiej komendy zatrzymali znanego z programów telewizyjnych Przemysława Kossakowskiego. Największą popularność zdobył dzieki programowi „Kossakowski. Być jak…” – program, w którym Kossakowski poznaje swojego bohatera, a następnie się w niego wciela. Program emitowany od 2016 roku.

„Wczoraj w Wysocku Wielkim, niecały kilometr od Gminnego Ośrodka Kultury, w którym czekano na irytująco spóźniającego się prelegenta, zatrzymała nas policja drogowa. Funkcjonariusze dokonujący zatrzymania łączyli w sposób brawurowa życzliwe zrozumienie dla obywatelskiej niedoskonałości z rzeczowym profesjonalizmem.

-pan tu na spotkanie jakieś, prawda? – zagaił funkcjonariusz wypełniający urzędowy blankiet potwierdzający zobowiązanie finansowe oraz ilość punktów karnych.
Kiwnąłem głową, i napomknąłem nieśmiało, że obawiam się spóźnienia. 
-Proszę się nie martwić, nie jest Pan jedyny któremu się wydawało, że się na to spotkanie spóźni.

Pół godziny potem, w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim poprosiłem o zadawanie pytań. Rękę uniosła uśmiechnięta kobieta siedząca w pierwszym rzędzie. Ucieszyłem się bo na początku spotkań na ogół nie ma pytań. 
-Słucham – życzliwie zachęciłem panią w pierwszym rzędzie. 
-Ile pan dostał punktów karnych? – zapytała
Sięgnąłem do kieszeni po mandat 
Nad głowami zebranych uniosło się kilka dłoni z urzędowymi blankietami potwierdzających zobowiązanie finansowe, oraz ilość punktów karnych.
Spotkanie przebiegło w klimacie wzajemnego zrozumienia. 

Chciałbym pozdrowić Funkcjonariuszy Policji Drogowej z Wysocka WIelkiego i jakkolwiek nie mogę obiecać że się poprawię, gdyż jako obywatel jestem niedoskonały, to chciałbym obiecać że będę się starał. Od czegoś wszak trzeba zacząć.”

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jacaaaaa
2 lat temu

wysocko sie stara zaprasza celebryów

gosc
2 lat temu

Zwiększyć kwoty mandatów x10 za przekroczenie prędkości i w ciągu krótkiego czasu wszyscy będą jeździć przepisowo jak na zachodzie. Zamiast 100 zł byłoby 1000 zł i już by się tak nie chwalił w necie,

Alojz
2 lat temu

Pajac

43
0
Napisz co o tym sądziszx